Vaik Velykls riki skyriuje

.siamin prie savo pieini, jaunieji rikieiai oko, dainavo, aid. O domiausia vents dalis sniego kiauini marginimas. Uduotis buvo nulipdyti kuo didesn sniego kiauin ir j imarginti. Buvo renkamas didiausias, graiausias, margiausias kiauinis. Savo imone stebino tiek pirmokai, tiek atuntokai. vent mokiniai ubaig jau viduje. Suil, sulap, bet be galo linksmi, jie rinkosi foj, aptar, kas buvo domiausia, k kitais metais daryt kitaip, diaugsi, kad pati gamta suteik smagumo ventei. Visi mokiniai gavo dovan i organizatori po du kompaktinius diskus su Vytauto V.Landsbergio jaunesniojo dainomis ir pasakomis vaikams. foto album IA.

Ramygalos gimnazijos riki skyriaus vedja Lina Budreikait