Kaldini instaliacij iebimas

achmatai. aiskime iem" (2006), Dangaus knai, viesuliai (2007), Karali pasaka (2008), ,,Tebnie viesa" (2009), iemos sodas (2010), Kald stebuklas (2011). Skirtingai nuo ankstesni met, kaldini instaliacij vair tvirtai sum penktokai, su savo aukltojomis paruo pagrindin Nyktuk kald instaliacij, piln sidabriko .vytjimo ir stebuklo nuojautos. Pasipuo ypatingais kaklaraiiais, o vien j padovanoj ir gimnazijos direktoriui, paskelb vis dar likusi penktadieni aprangos kod. Penktadieniais nyktuk gimnazija! Alsuojanios iradingumu ir nuoirdumu, dtu darbu ruoiantis ir vents laukimu, prie penktok prisijung kit klasi instaliacijos. Nuotaikinga Ib instaliacija pasil Pavelgti nyktuk gyvenim pro lang, 7a,b klass pakviet apsilankyti Nyktuk rmuose, o 8a,b prissti Prie kaldinio ibinto. 6a,b klasi instaliacija K gi mons emj veikia? vis II aukto foj pripild balto debes lengvumo ir idykliko nyktuk smalsumo. III aukte ak trauk muzikali Ia Crazy dwarfs instaliacija. Ne maiau crazy ir nuotaikinga buvo IIb nyktuk Kelion traukiniu. IIa Laiko sergtojas dar kart primin apie artjanius 2013-uosius. iais metais kaldini instaliacij konkursas netgi ibgo lauk ir IIIa,b sukurtomis sidabrinmis ibint eglmis sustojo prieais mokykl, kad diugint ne tik gimnazistus, bet ir vis miestel. Belieka tik labai nuoirdiai padkoti gimnazist mamoms, kuri irdi iluma ir darbios rankos padjo sukurti jau mintus kaldinius stebuklus. Visai gimnazijos bendruomenei, engianiai Advento keliu, linkime viesaus veni laukimo!

Keletas renginio akimirk IA.