Pamokų laikas

  • 8.00—8.45
  • 8.55—9.40
  • 9.50—10.35
  • 10.55—11.40
  • 11.55—12.40
  • 12.55—13.40
  • 13.50—14.35
  • Nuorodos

    Skaitiklis

    „Šeimų diena“, 2024 m.

    seimu_diena_2024Gegužės 17 dieną Ramygalos gimnazijos stadione vyko tradicinė „Šeimų diena“. Fizinio ugdymo mokytojas ekspertas Egidijus Marozas paruošė 11 „linksmųjų stotelių“. Dauguma jų buvo visiškai naujos, kitos – patobulintos. Per šias „stoteles“ ir keliavo 1–8 ir I–II klasių komandos. Kaip visada jos buvo „sustiprintos“ klasių vadovais, mamomis, tėčiais, vyresniaisiais broliais ar  sesėmis. Komandas konsultavo ir rezultatus stotelėse fiksavo „teisėjai“ – dvyliktokai su pagalbininkais.


    Galerija.


    Edukacinė išvyka

    seimas_2024Vykdant projekto „Tūkstantmečio mokyklos II“ lyderystės ir kultūrinio ugdymo veiklų įgyvendinimo programą, gegužės 15 dieną Ramygalos gimnazijos dešimtokai dalyvavo edukacinėje išvykoje į Vilnių, kurią surengė gimnazijos direktorius, pilietiškumo pagrindų mokytojas Algis Adašiūnas. Gimnazistai apsilankė LR Seime, kur susitiko su LR Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto nare Guoda Burokiene ir dalyvavo aktyvioje diskusijoje. Vėliau išvykos dalyviai aplankė parodą MO muziejuje. 


    Galerija.


    Piešinių paroda

    viktorijap_2viktorijapAntrame aukšte eksponuojami Ia klasės mokinės Viktorijos Pratusytės piešiniai. Surengti piešinių parodėlę Viktoriją paskatino jos dailės mokytoja Rima Miliūnienė. Kviečiame pasigrožėti!


    Edukacinė išvyka

    isvyka_6-11Gegužės 10 dieną Ramygalos gimnazijos dorinio ugdymo mokytojas metodininkas Mantas Masiokas surengė edukacinę išvyką „Baltiškosios kultūros keliu“ 6–11 klasių mokiniams. Siekdami atlikti mokytojo pateiktą užduotį, išvykos dalyviai pirmiausia aplankė Kernavės archeologijos ir istorijos vertybių kompleksą, 2004 metais įtrauktą į  UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Mokiniai vaikščiojo, tyrinėjo, fotografavo legendomis apipintą Pajautos slėnį ir jo pakrašty stūksančius penkis piliakalnius, saugančius paskutinės Europos pagoniškos valstybės sostinės liekanas. Mokiniai prisiminė, kad Kernavė –  vienas pirmųjų Lietuvos miestų,  pirmoji Lietuvos sostinė, kurioje iki 1321 m. buvo valstybės valdovų rezidencijos, kad tai buvo vienas svarbiausių besikuriančios Lietuvos valstybės ekonominių, politinių ir gynybinių centrų. Apsilankymas Kernavės Švenčiausios Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje ir uždeganti parapijos klebono Mariaus Talučio kalba nutiesė tiltą į krikščioniškąją mūsų kultūros dalį. Ypatingai po šios bažnyčios skliautais skambėjo keletui minučių mokytojo Manto prižadinti vargonai,  kartu su parapijos klebonu sugiedota Tautiška giesmė. Kita išvykos dalis buvo skirta apsilankymui Trakų salos pilyje. Jos Kunigaikščių rūmuose vykdomi tvarkybos darbai nesutrukdė papildyti žinias apie Trakų miesto, pilių ir Trakų žemės istoriją, apžiūrėti vakariniuose kazematuose veikiančias ekspozicijas, kuriose eksponuojami muziejaus taikomosios dailės rinkiniai: baldai, pypkės, spaudai, laikrodžiai, porceliano bei stiklo dirbiniai, medžioklės trofėjai.


    Galerija.


    Edukacinė išvyka

    observatorija_2024Gegužės 7 dieną pradinių klasių mokytojos Laima Dirsienė, Vilma Gabrytė, Gerda Navikienė 2v, 4v, 4a, 4b klasių mokiniams surengė edukacinę išvyką į Garsios tylos observatoriją Kėdainių rajone kultūros paso lėšomis. Mokiniai dalyvavo plačioje, visapusiškoje, informatyvioje, moksliniais faktais ir žiniomis paremtoje pramoginėje pažintinėje edukacinėje programoje apie Visatą. Užsiėmimą vedė astrofotografas, astronomijos mokslo populiarintojas, privačios observatorijos įkūrėjas Simas Šatkauskas. Jo padedami mokiniai bandė suprasti, kur prasideda Kosmosas, ar Visata turi pradžią ir pabaigą, kas yra ta „krentanti žvaigždė“, kaip su Kosmosu susijusios svarbiausias senovės ir dabarties lietuvių sezoninės šventės Kalėdos, Velykos, Rasos, kokia yra mums artimiausia žvaigždė ir koks atstumas iki jos, kokių dydžių yra planetos, žvaigždės, galaktikos, ar tikrai mes esame žvaigždžių vaikai, ar planetos ir žvaigždės skleidžia garsus...


    Galerija.


    „Abėcėlės“ šventė

    1b_abeceles_sventeGegužės 3 dieną pradinių klasių vyresniosios mokytojos Jovitos Leiputės 1b klasės mokiniai sukvietė savo artimuosius į nuotaikingą „Abėcėlės“ šventę – apsilankyti raidžių karalystėje su Abėcėlės karaliene, jos palyda – raidėmis, Malvina, Buratinu ir kitais personažais. Šventės metu pirmokai vaidino, deklamavo, dainavo su muzikos mokytoja Aurelija Šerėniene išmoktas daineles, grojo su dūdelėmis, sušoko su šokio mokytoja Renata Rakašiene išmoktus šokius. Muzikos mokyklos mokiniai Eimantas ir Ugnius pagrojo fortepijonu.


    Galerija.


    Geografijos pamokos miesto bibliotekoje

    geografija_2024Gegužės 6–7 dienomis Ramygalos gimnazijos geografijos mokytojos metodininkės Justinos Meilutienės pamokos aštuntokams tema „20 metų Europos šeimoje“ vyko Ramygalos miesto bibliotekoje. Atnaujintose bibliotekos patalpose bibliotekininkė Audronė Kaupienė 8a ir 8b klasės mokiniams pristatė parodą „Pasaulio  įvairovė Lietuvos knygų iliustracijose“ ir pravedė viktoriną Europos dienai paminėti. Bibliotekininkė Marytė Čeponienė supažindino aštuntokus su tautodailininkės Nijolės Stankevičienės šiaudinių sodų paroda bei pristatė aktualiausią medžiagą apie ES.


    Galerija.


    Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu