Pamokų laikas

  • 8.00—8.45
  • 8.55—9.40
  • 9.50—10.35
  • 10.55—11.40
  • 11.55—12.40
  • 12.55—13.40
  • 13.50—14.35
  • Nuorodos

    Skaitiklis

    Edukacinė išvyka

    3a_vilnius_2023Siekdama paskatinti mokinius domėtis mūsų kraštu, supažindinti juos su Vilniaus senamiesčiu, jo istorija, ugdyti komunikacinę, pažinimo ir socialinę kompetencijas, pradinių klasių mokytoja metodininkė Gerda Navikienė surengė edukacinę išvyką. Birželio 2 dieną 3a klasės mokiniai važiavo į šalies sostinę Vilnių. Pirmiausia aplankė Trijų kryžių memorialą, pasigrožėjo Vilniaus panorama. Funikulieriumi pasikėlę į Gedimino pilies bokštą, perskaitė Gedimino laišką. Vėliau pasivaikščiojo Bernardinų sode, dalyvavo edukaciniame užsiėmime Valdovų rūmuose. Antakalnio kapinėse trečiaklasiai uždegė žvakutes ant partizanų vado Adolfo Ramanausko–Vanago kapo. Nepakartojamų įspūdžių suteikė pakilimas į uždarą Televizijos bokšto apžvalgos aikštelę 19 aukšte. Išvykos metu mokiniai lentelėse fiksavo faktus apie Vilniaus istorines vietas, už parodytas žinias buvo vertinami prizais.


    Galerija.


    „Palėpės teatras 2023“ I dalis

    palepe_2023Pirmoje „Palėpės teatras 2023“ dalyje pasirodė pradinių klasių mokiniai. Gegužės 31 dieną žiūrovams ir vertinimo komisijai mokytojos Gerdos Navikienės 3a klasė pristatė spektaklį „Pamoka nebloga“ (pagal Anelę Kairaitienę). Vertinimo komisiją sudarė Ramygalos gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas, VšĮ Aukštaitijos RTR direktorė Ingrida Breivienė, Gimnazijos tarybos pirmininkė Ernesta Liužinienė, Ramygalos kultūros centro meno vadovė Audronė Palionienė, Ramygalos lopšelio-darželio „Gandriukas“ direktorė Rūta Stankevičienė, ilgametė kultūros centro darbuotoja Irena Živilienė. Po trečiaklasių pasirodymo sekė 2a klasės miuziklas „Švelnukų šalis“ (mokytoja Vilma Kučienė). Pirmąją festivalio dieną užbaigė 3b klasės spektaklis „Senis ir gelda“ (mokytoja Laima Dirsienė). Antroji festivalio diena prasidėjo 4a klasės spektakliu „Ką čia sugalvojus?“ (mokytoja Laima Černienė). Po jo sekė pirmokų „Batuotas katinas“ (mokytoja Asta Kuodytė), 2b klasės „Pelenė“ (mokytoja Vita Milašienė), 4b klasės „Margas varniukas“ (mokytoja Asta Žemkauskienė). Po pertraukos vyko ne mažiau jaudinantys 1–4 klasių apdovanojimai.


    Galerija.


    „Palėpės teatras 2023“ festivalio atidarymas

    palepes_teatras_2023Gegužės 31 dieną Ramygalos gimnazijoje prasidėjo XIV „Palėpės teatro“ festivalis. Jo atidarymą paruošė mokinių parlamento nariai. Renginio pradžioje skambėjo Giletos Švilpaitės (IIa) atliekamas muzikinis kūrinys.  Festivalio atidarymo ceremonijos vedėjos Dominyka Kaliasaitė (8a) ir Adelė Liužinaitė (8a) kalbėjo, kad už žodžio teatras slepiasi džiaugsmas ir liūdesys, juokas ir ašaros, balta ir juoda, komedija, drama, tragedija... Teatras su savo paslaptimis, ritualais, emocijomis skaičiuoja antrą tūkstantį metų. Lietuvoje teatrai didikų rūmuose gyvavo jau XIV–XVI amžiuje, o mūsų gimnazijoje pirmasis „Palėpės teatro“ festivalis įvyko 1996 metais. Po keturių metų pertraukos prasideda keturioliktoji mokyklinio teatro šventė. Sveikinimo žodį gausiai susirinkusiems I aukšto fojė tarė gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas. „Palėpės teatro“ vėliavą iškėlė mokinių parlamento pirmininkas Deividas Liberis (Ia). Po Giletos Švilpaitės sugroto antro muzikinio kūrinio pradinių klasių mokiniai nuskubėjo į aktų salę. Jie pirmieji pasinėrė į magišką teatro pasaulį. Jų laukė mokytojos Gerdos Navikienės auklėtinių 3a klasės mokinių nuotaikingas spektaklis „Pamoka nebloga“ (pagal Anelę Kairaitienę). Jis ir davė pradžią pirmajai festivalio dienai.


    Galerija.


    Paskutinis skambutis

    paskutinis_skambutis_2023Gegužės 26-oji – ypatinga diena Ramygalos gimnazijos dvyliktokams. 80-oji abiturientų laida šventė Paskutinį skambutį. Pagal seną gražią tradiciją darni automobilių, išmargintų frazėmis iš dvyliktokų folkloro, kolona apvažiavo gimtojo miesto gatves, visiems pranešdama apie nepaprastą dieną. IV klasės vadovių Laimos Grikšaitės ir Almos Petrauskienės auklėtinius su muzika pasitiko visa mokyklos bendruomenė. Šokio mokytojos Renatos Rakašienės paruošti šokėjai (vienuoliktokės ir pirmokai) sušoko nuotaikingą šokį. Po jo dvyliktokai nužingsniavo per šventiškai papuoštą mokyklą į klasių vadovių paskutinę pamoką. Vėliau  pradinių klasių mokytojos Astos Kuodytės pirmokai pravedė linksmą pamokėlę ir mokyklos koridoriais ir takais palydėjo abiturientus į aktų salę. Čia jų laukė IIIa ir IIIb klasių vadovių Astos Naulickienės ir Justinos Meilutienės auklėtinių surengta jautri atsisveikinimo su mokykla šventė simboliniu pavadinimu „Kelionė“. Šventės vedėjos Airelija Marozaitė ir Miglė Tamošiūnaitė pakvietė abiturientus, jų tėvelius, mokytojus pasiklausyti pirmokų dainelės „Linksmoji abėcėlė“, kurios vaikus išmokė muzikos mokytoja Snieguolė Adomaitienė. Dvylika mokyklinių metų abiturientams priminė vienuoliktokų pademonstruotos skaidrės. Sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas. Kadangi abiturientų laukia netrumpa kelionė, šventės vedėjos pakvietė dvyliktokus „įsigyti“ kelionės bilietus. Bilieto kaina – teisingas atsakymas. Kai visi dvyliktokai sėkmingai „įsigijo“ kelionės bilietus, nuoširdžius žodžius abiturientams skyrė pirmoji mokytoja Laima Černienė. Linkėdami, kad kelias būtų nesunkus, vienuoliktokai įteikė po varpelį ir pasiūlė sužaisti žaidimą – „išsiburti“ savo likimą, sužinoti „kiek laiko kiekvienam reikės važiuoti“. Iš Kamilės nešiojamo paslapčių sklidino lagamino dvyliktokai turėjo traukti pasirinktą juostelę ir sužinoti, ilgas ar trumpas kelias jų laukia. Prie juostelių buvo pririšti rašikliai ir saldainiai – mažos dovanėlės, priminsiančios mokyklą...  Po to kalbėjo klasės vadovės Laima Grikšaitė ir Alma Petrauskienė. Buvo perduotas ir vaizdo įrašas nuo buvusios klasės vadovės Giedrės Maželienės. Abiturientų tėvelių vardu kalbėjo Lina Juozaitienė. Labai vaizdus ir šmaikštus buvo dvyliktokų padėkos ir atsisveikinimo žodis. Ugnė Čeponytė ir Evelina Petravičiūtė perskaitė dvyliktokų testamentą, perdavė vienuoliktokams raktą nuo mokyklos. Šventės pabaigoje sudainuotas gimnazijos himnas „Nupiešti pasaulį“, kurio vaizdo įrašo įliustracijoms buvo panaudoti ir dabartinių abiturientų piešiniai. Gimnazijos sodelyje dvyliktokai pasodino jubiliejinės 80-osios laidos medelį ir nusifotografavo.


    Galerija.



    Paroda

    europos_istorijaPradinių klasių korpuse, II aukšte surengta pradinių klasių vyresniosios mokytojos Astos Žemkauskienės 4b klasės mokinių dailės darbų paroda „Kelionė po Europos istoriją“. Kviečiame apsilankyti!


    Galerija.


    Edukacinė-pažintinė išvyka

    7a3_20237a2_20237a_2023Gegužės 25 dieną 7a klasės vadovės Ingos Bubinienės auklėtiniai dalyvavo edukacinėje-pažintinėje išvykoje į Šiaulius. Septintokai aplankė Vandos Kavaliauskienės katinų muziejų ir gyvūnijos sodą, susipažino su muziejaus istorija, ekspozicija ir sode esančiais gyvūnais. Kita edukacinės išvykos dalis buvo skirta apsilankymui Dviračių muziejuje. Čia mokiniai susipažino su dviračio istorija, išmėgino šios transporto priemonės teikiamas galimybes ir pramogas. Trečioje išvykos dalyje mokiniai lankėsi „Rūtos“ šokolado muziejuje ir atrado šokoladą visais savo pojūčiais – klausa, rega, uosle, skoniu ir lytėjimu. Jie ne tik susipažino su šokolado istorija, praplėtė žinias apie senųjų Centrinės Amerikos gyventojų kultūrą, Europos karalių ir Lietuvos dvarų gyvenimą, bet ir sužinojo, kaip kakavmedžio sėklos virsta šokoladu, išsiaiškino, kuo skiriasi juodasis šokoladas nuo baltojo, patyrė kūrybos džiaugsmą. Muziejaus dirbtuvėse mokiniai pamatė visą šokoladinių saldainių gaminimo procesą, patys trumpam tapo šokolado meistrais. Derindami šokoladą su įvairiais pagardais savo rankomis pagamino šokoladinius saldainius ir čia pat jų paragavo. Namo septintokai grįžo su pačių pagamintų skanėstų lauknešėliu, nepakartojamais įspūdžiais ir naujomis žiniomis.

    Padėka

    padeka_steam
    Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu