Pamokų laikas
Nuorodos
Skaitiklis
Netradicinio ugdymo diena atvirkščiai
Birželio 12 dieną 5–8, I–III klasių mokiniai į mokyklą rinkosi ne iš ryto, o atvirkščiai – gerokai po pietų. Mokiniai dalyvavo pačius įvairiausius įgūdžius lavinančiose veiklose. Kiekviena klasė pasirinko vietą savo parengtai užduočiai atlikti – „stotelę“. Klasių komandos žygiavo per stoteles ir atlikinėjo pateiktas užduotis. Penktokai patikrino komandų fizinį pasirengimą, 6b klasė – technologijų išmanymą ir komandinio darbo įgūdžius. 7a klasės paruoštos užduotys reikalavo prisiminti fiziką ir išbandyti jogą. 7b klasės užduotis buvo muzikinė. 8b klasės „stotelėje“ išbandytas rankų miklumas, reakcija. Ia ir Ib klasės paruošė „žinių patikrinimą“ iš lietuvių kalbos, istorijos, geografijos, dailės, leido komandoms „pasimatuoti“ abiturientų kėdes. IIa klasė surengė orientacinį žaidimą, kuriam atlikti prireikė sumanumo, teksto suvokimo ir interpretavimo įgūdžių. IIb klasė patikrino konstrukcinius komandų sugebėjimus, ne mažiau įspūdingos buvo IIIa ir IIIb šaškės.
Gamtos, socialinių ir tiksliųjų mokslų netradicinio ugdymo diena
Birželio 7 dieną gimnazijos 5–8, I–III klasių mokiniai dalyvavo gamtos, socialinių ir tiksliųjų mokslų netradicinio ugdymo dienos veiklose. Į istorijos mokytojos Vaidos Bakšienės sukurtą padlet „sieną“ mokiniai kėlė darbus užduočiai „Aš – istorinė asmenybė“. Su matematikos mokytoju Viliumi Grockiu mokiniai sudarinėjo matematinius labirintus. Geografijos mokytojos Justinos Meilutienės mokiniai atliko užduotis tema „Aš ir gamta: kaip aš prisidėsiu prie gamtos išsaugojimo“. Jie piešė, kūrė filmukus, atlikinėjo tyrimus.
https://padlet.com/vbaksiene1/a-istorin-asmenyb-7hlmp1fl54zo9fpx
Edukacinė išvyka
Birželio 10–11 dienomis pradinių klasių mokytojos metodininkės Laimos Černienės 4a klasės mokiniai, ką tik baigę pradinę mokyklą, dalyvavo dviejų dienų edukacinėje išvykoje. Ketvirtokai su tėveliais nuvyko į Zarasų rajono Sartų regioninio parko lankytojų centrą. Ekspozicinėje sienelėje esančiuose monitoriuose pasižiūrėjo filmuką apie Sartų ežero atsiradimą, regioninio parko simbolį – ausuotąjį kragą. Susirado išsamią informaciją apie gamtos ir kultūros paveldo vertybes, esančias regioninio parko teritorijoje. Po to užlipo į Baršėnų apžvalgos bokštą. Atvažiavę į sodybą „Čičiriai“, dalyvavo ketvirtokų mokslo metų baigimo programoje. Visiems labai patiko žaidimas „Stotelės“, įdomios estafetės su nematytais daiktais bei juokingais linksmais dalykais, lipimas alpinistine sienele, pilnas adrenalino nusileidimas trosu per ežerą, firminis „Čičirių“ sodybos šeimininkų patiekalas – kazane ant laužo virtas plovas, diskoteka ir karaokė, didelis laužas, apdovanojimai. Kitos dienos ryte, po pusryčių, išvykos dalyviai važiavo į Zarasus, kuriuos pamatė nuo 17 metrų aukščio apžvalgos rato virš ežero, apsilankė antroje pagal dydį saloje visoje Lietuvoje. Taip pat susipažino su seniausiu Lietuvos medžiu – Stelmužės ąžuolu.
Edukacinė išvyka
Birželio 8 dieną Ib klasės vadovas, dorinio ugdymo mokytojas metodininkas Mantas Masiokas surengė edukacinę išvyką į Visagino atominės elektrinės komunikacijos skyrių ir AE simuliatorių. Mokinius lydėjusi fizikos mokytoja metodininkė Laimutė Skiauterienė džiaugėsi, kad mokiniai puikiai išnaudojo progą išvykos metu pagilinti ne tik fizikos, bet ir kitų dalykų žinias.
Edukacinė išvyka
Šiuolaikinis gyvenimas ir naujos technologijos mus atitraukia nuo to kas tikra, natūralu, sukurta gamtos. Galimybė aplankyti Lietuvos jūrų muziejų ir delfinariumą – puiki proga patirti malonumą tyrinėjant povandeninį pasaulį ir jo gyventojus. Birželio 7 dieną 5a klasės vadovės Ievos Mačiulaitytės-Stefanovos ir 6b klasės vadovo Audriaus Kučio auklėtiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje į Klaipėdą. Mokiniai susipažino su Lietuvos jūrų muziejaus ekspozicija, iš labai arti pamatė, koks įvairus povandeninis pasaulis, išvydo dar neregėtų jūros gyvūnų. Ne mažiau įdomus buvo pasivaikščiojimas po laivyno muziejų po atviru dangumi. Delfinariume išvykos dalyviai žiūrėjo įspūdingą delfinų pasirodymą.
Edukacinė išvyka
Klasės valandėlės metu 7b klasės vadovė Orinta Gerdvilienė su savo auklėtiniais suplanavo edukacinę išvyką į pajūrį su nakvyne. Birželio 5–6 dienomis jie aplankė Palangos miesto botanikos parką ir kitas lankytinas miesto-kurorto vietas, tarp jų ir tiltą į jūrą. Vėliau keliavo į Šventąją, kur apsistojo poilsinėje „Vasarnamiai“. Šventojoje septintokų dėmesio sulaukė Žemaičių alkos, skulptūros „Žvejo dukros“, Šventosios švyturys, „beždžionių“ tiltas ir kiti objektai. Vakare ėjo prie jūros palydėti saulės. Antroji išvykos dalis buvo skirta pasivaikščiojimams gamtoje, aktyviam poilsiui prie vandens.
Mokslo metų užbaigimo šventė „Vaikystės vaivorykštė“
Birželio 8 dieną penktos klasės vadovės Ievos Mačiulaitytės-Stefanovos auklėtiniai surengė mokslo metų užbaigimo šventę „Vaikystės vaivorykštė“ Ramygalos gimnazijos pradinių klasių mokiniams. Ypač jaudinanti ji buvo mokytojų Laimos Černienės ir Astos Žemkauskienės ketvirtokams – jie sėkmingai baigė keturias klases ir atsisveikino su pradine mokykla. Renginio vedėjos Emilija Dangveckaitė (5) ir Indraja Striškaitė (5) pakvietė pradėti šventę – kelionę per vaikystės vaivorykštę – nuo ketvirtokų pasirodymo, paruošto su muzikos mokytoja Aurelija Šerėniene. Padainavę ketvirtokai sušoko „Ketvirtokų valsą“, kurį mokiniai paruošė su šokio mokytoja Renata Rakašiene. Kad pradinių klasių mokiniai taip pat gerai dainuoja kaip groja bei šoka, tėveliai ir mokytojai sužinojo po nuotaikingo pradinukų ansamblio, vadovaujamo muzikos mokytojos Aurelijos Šerėnienės, pasirodymo. Mokinius pasveikino gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas. Jis įteikė atminimo dovanas olimpiadų ir konkursų prizininkams, padėkas gerai ir labai gerai besimokantiems. Muzikos mokytojos Snieguolės Adomaitienės paruošti 3a klasės mokiniai sudainavo ketvirtokams dainą ir improvizuotais mušamaisiais sugrojo muzikinį kūrinį. Gimnazijos direktorius ketvirtokams įteikė pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus. Už rūpestį, meilę, atsidavimą darbui ketvirtokai padėkojo savo mokytojoms atlikdami bendrą dainą, kurią paruošė su mokytoja Aurelija. Gražių atostogų ir nuostabių vaikystės spalvų visiems 1–4 klasių mokiniams palinkėjo pradinukų ansamblio dainininkai, atlikdami dar vieną smagią dainą. Penktokai palinkėjo ketvirtokams ištvermės kopiant į žinių kalną ir atkakliai siekti savo viršūnės. Jiems įteikė atminimo dovanėles, padovanojo muzikinę dovaną – dainą, kurią atliko Emilija Dangveckaitė ir Indraja Striškaitė. Renginio vedėjos padėkojo visiems dalyvavusiems ir suteikusiems šiam renginiui nuostabiausių spalvų, visiems pradinių klasių mokiniams palinkėjo, kad vaikystės vaivorykštė šią vasarą taptų dar ryškesnė ir pakvietė ketvirtokus su jų mokytojomis nusifotografuoti bendrai nuotraukai. Po to būsimieji penktokai išėjo sodinti pušaičių, o likusios klasės fotografavosi prie vaikystės vaivorykštės.