Rojaus kelias

P.asakojimus apie romantikus laikus papild nuostabios panoramos, kuriose nuolat mirgjo senolio Nemuno vingiai. Keliauninkai aplank Kauno pil, kuri pastatyta XIII a. ir yra seniausia mrin pilis Lietuvoje, graf Tikevii rmus Raudondvaryje, o pasiek Vilkij . susipaino su originaliu A. ir J.Juk etnins kultros muziejumi. Kelions metu teko ibandyti itverm, nes Belvederio dvaro rmai ant aukto Nemuno kranto. juos nuo Panemuns kelio veda apie 60 m aukio laiptai, kuriuos sudaro 365 pakopos, o Palemono ir Veliuonos piliakalniai net kryiuoi laikais buvo sunkiai veikiami. Raudons pilyje itvermingieji ramygalieiai pakilo 33 m aukio bokt ir kvp gaivaus oro. Panemuns pilys su savo unikaliais parkais ir juose auganiais imtameiais mediais apgaub mokinius ramybe bei suteik stiprybs tsti kelion... Ganydami akis nuotraukas, pagalvokim,, kokios menikos sielos mogus stebjo pro objektyv vis t gro, o pats kadr nepateko. (Pabandykite atspti fotografij autor. Tos mokytojos inicialai V.P :] ) Pavydime IA.