SG stovykla Krekenavoje

.
    Beveik visoms ms gimnazijai atstovavusioms merginoms ji buvo pirmoji. ia jos kartu su visais stovyklos dalyviais moksi nuoirdaus ir atviro tarpusavio bendravimo, paremto savs painimu ir teigiamu vertinimu, pasitikjimu ir asmeniniu apsisprendimu. Tik taip SG programos .krj nuomone galima padti sau ir esaniam alia tavs. Stovykloje netrko vietos krybikumui, gerai nuotaikai, naujiems draugams. SG gimtadienio tortas, apsilankymas Krekenavos regioninio parko lankytoj centre, linksmoji olimpiada, velnukai, apkabinimai, asmeninis vokas su iltais draug palinkjimais tai tik kelios mielos akimirkos i laiko, praleisto stovykloje. Ai stovyklos eimininkams u pakvietim ir ms gimnazijos direktoriui u suteikt transport.