Paminjimas

.Po tylos minuts visi klaussi taigaus Ramygalos gimnazijos krato istorijos muziejaus vadovs Irenos Zubauskiens pasakojimo. Jos pristatytame darbe, kuris netrukus turt tapti knyga, daug faktins mediagos apie ia stovjusi sinagog, kaip ji keitsi metams bgant, kiek nukentjo per II-j pasaulin kar, koks buvo Ramygalos miestelio yd gyvenimas ir koks tragikas j likimas.
    .

Antroji renginio dalis vyko Ramygalos yd kapinaitse. ia i lauko akmen, atsinet nuo riki, Jotaini, Katin, Barklaini, Ulin, Ukalni, Joskild, udi, Rimais, Sokeli, Danin, Stebeiki, imi, Jodikoni, Garuck, Auktadvario, sudliota simbolin knyga, nes literatroje danai sutinkamas apibdinimas ydai knygos tauta. Akmen mokiniai rinkosi kaip yd naudojam tradicin atminimo simbol. Rytuose buvo tikima, kad mogus gyvas tol, kol j prisimena, todl susikaupimo rimtyje kultros centro direktor perskait Ramygaloje gyvenusi yd pavardes, kurias pavyko surasti gimnazijos krato istorijos muziejaus vadovei. Jos dka dalis Ramygalos yd vl turi savo vard.

foto album IA.