Vasara pagal Laim Kikien

.Jiems vadovauja patyr amatininkai ir dailininkai. tai kodl gimnazijos III-ame aukte lyg angellis, kaip ir jos akvarels, praplevena Sigut Ach, o prie iedimo rato palinks Lietuvos puodi karalius Vytautas Valiuis. Projektas Keramik dirbtuvs be jo nesivaizduojamas.

.

Jei igirsite Ramygaloje kalbant italikai, ispanikai ir, aiku, lietuvikai vienu metu, inokite, kad tai ne futbolo empionato, o tarptautinio jaunimo main projekto "On the family table" dalyviai. Projekto metu jaunimas susipains su kit ali ventini eimos patiekal tradicijomis, dalinsis receptais, gamins maist, kurs dovan Ramygalos bendruomenei, vyks kultriniai vakarai. Tik i pirmo vilgsnio gali atrodyti, kad tai nieko rimto. ia daug krybos, talentingo jaunimo ir pasiaukojani suaugusij. Vasara. Pagal Laimos Kikiens recept. Skanaus!

Akimirkos i stovyklos IA.