Gegus 17 d.

.Ms gimnazija nuo 2005 met dalyvauja tarptautinio aplinkosauginio fondo ( FEE) gamtosaugini mokykl programoje. Gamtosauginei mokyklai iuo metu vadovauja chemijos mokytoja - metodinink Zita akeviien. Gegus 17 d. alioji vliava ir aplinkosauginio vietimo fondo sertifikatas galiausiai atkeliavo ir ms gimnazij.

.

Po aliosios vliavos teikimo. gamtos, socialini ir tikslij moksl metodinio brelio mokytojai sureng 8-II klasi mokini antrj ir finalin konkurso ,, Lyderis... etapus. Lyderiu tapo II a klass mokinys Tautvydas Malinauskas, antrja vieta diaugsi 8a klass mokin Raimonda Samsonait, o treija- II a klass mokin Lidija Vertelkait. Dkojame mokytojams u puik rengin ir sveikiname nugaltojus.

Daugiau akimirk irkite IA.

Sveikiname!!!

Virvs traukimo varybos

.Panevio rajone, Jotaini kaime, 2012 m. gegus 12 d. vyko Lietuvos mokini olimpinio festivalio bendrojo lavinimo mokykl virvs traukimo varybos. Dalyvavo 22 mokykl komandos i Kupikio, Visagino, Jonavos, Rokikio, Teli, Bir, Jonikio, Jurbarko miest ir Panevio, Ukmergs, Kauno, irvint, Plungs, Ignalinos, Akmens, iauli, Taurags, Radvilikio, Raseini, Kelms, Kdaini rajon.
    Panevio rajonui atstovavo Ramygalos gimnazija.
    Ms komanda pogrupyje susitiko su Ukmergs r. Jono Basanaviiaus gimnazija, Kauno r. Akademijos Ugns Karvelis gimnazija, irvint Lauryno Stuokos-Guceviiaus gimnazija, Plungs r. Alsdi vidurine mokykla.

Pusfinalyje msikiai varsi su iauli r. Mekuii gimnazija ir laimjo. Finale susitiko su Kelms r. aukn Vlado Ptvio-Putvinskio vidurine mokykla. J veik ir tapo empionais. Treia vieta atiteko iauli r. Mekuii gimnazijai. Ramygalos gimnazijos komand sudar: Arminas Baltrnas, Tadas Liberis, Rokas Dda, Mindaugas Kerulis, Mindaugas Stuogis, Marius Adainas, Eimantas eponis, Agn adeikyt, Graina Stanikait, Dovil Adainait. Komandos trener kno kultros mokytoja metodinink Giedr Maelien.

.Paklausta apie spdius viena i nugaltoj Agn adeikyt atsak, jog stipresnius prieininkus sutiko tik pusfinalyje ir finale. Bet domiausios akimirkos, pasak jos, buvo stebint komandas, kurios pirm kart trauk virv. Tai labiausiai pakl nuotaik. Sveikiname ms gimnazistus, I vietos nugaltojus, su spdinga pergale ir visos bendruomens vardu dkojame u tai, kad ir toliau garsina ms gimnazijos vard!

(spauskite ant foto nordami padidinti)

Judjimo sveikatos labui diena

.Judjimo sveikatos labui diena minima kasmet, nuo 2002 - j met. ia diena siekiama atkreipti visuomens dmes fizinio aktyvumo stok ir problemas, kylanias dl fizinio pasyvumo. Visi inome, kad sveikatos pagrindas poreikis judti ir bti aktyviam, todl Judjimo sveikatos labui dien ms gimnazijos moksleiviai, vadovaujami okio mokytojos R.Rakaiens, paminjo okiu bei gera nuotaika.

Sveikiname!

.Ms mokykl pasiek maloni inia. Gegus 5 d. Ramygalos gimnazijos 8b klas utikrintai aplenk visus varovus ir tapo nacionalinio konkurso Blaivi klas nugaltojais. Laimtojams teiktas konkurso organizatoriaus steigtas 1000 lt verts kuponas pasirinktai dovanai sigyti. tai k apie tai rao 8b klass mokin Barbora Kisielit. Paskutinysis, respublikinis, nacionalinio konkurso Blaivi klas etapas mums paliko didel spd. Atvaiavome Loks pd i nedidelio miestelio atstovauti Panevio rajonui. Atsakomyb, aiku, labai didel. Buvo ir nemaai .tarpusavio gin daug ir temptai ruoiantis, jutome spaudim i kit mokykl, kai dalyvavome rungtyse, bet viskas pasisuko taip, kad ikovojome pirmj viet. Ms diaugsmui nebuvo rib: dainavom, aukm, okinjom, o po to dar ilgai bandme atgauti kvap. Juk mes dar tik atuntokai, o toks laimjimas, pasiektas tikslas! Tiesiog diaugsmo virn! Tikims pratsti ms aunius darbus.

(spauskite ant foto nordami padidinti)

Konferencija

.Balandio 17 dien IIb klass mokin Gustina Jarait kartu su bibliotekininke Daiva Leckiene dalyvavo regioninje mokykl bibliotekinink ir lietuvi kalbos mokytoj konferencijoje ,, Mokini skaitymo skatinimo barai. Gustina skait praneim tema ,,Stereotipas, kad jaunimas neskaito knyg. Gustinos praneimas buvo nuoirdus, puikiai pristatytas ir vertintas. J konsultavo lietuvi kalbos mokytoja Laima Grikait.

iuklms sakome - NE

talkaBalandio 18 d. ms gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena, kurios metu mokiniai su mokytojais susirinko talk varinti miestel bei jo apylinkes. Gimnazistai iuklms itar griet "NE"! Dkojame visiems dalyvavusiems. Tikims, jog i tradicija neinyks, o visi dalyviai susimstys ir paragins vieni kitus daugiau neiuklinti.

Kelios akimirkos i talkos IA.

II - asis Dainuojamosios poezijos festivalis

.

Balandio 13-osios vakar ms gimnazijoje vyko II - is dainuojamosios poezijos festivalis, skirtas aktoriui, bardui, krjui Sauliui Mykolaiiui atminti. Festivalyje dalyvavo 24 kolektyvai i visos Lietuvos. Juos vertino kompetentinga komisija su aktoriumi, bardu Gediminu Storpiriu prieaky. io festivalio nugaltojais tapo venionli Mindaugo gimnazijos dainos studijos atlikjai - Gintar Zenkeviit ir Povilas ielis. Jiems iais metais ir atiteko pagrindinis pereinamasis prizas.

Skaityti toliau...