Kaldini rengini diena 58, IIV klasse

2014 metais nekantriai ir muzikaliai laukme saulgros Kald paslapty gimstanios viesos. Instaliacijas pavadinome Muzikins kaldos. Instaliacij konkurso vertinimo komisijos nar gimnazijos psicholog Aura Mikelaitien paskelb konkurso rezultatus: I laipsnio diplomu apdovanota instaliacija Ledins arfos skambesys (6a, 6b), II laipsnio diplomu Muzikin krautuv (7a ir 7b), III laipsnio diplomu Kai prabyla gramofonas (IIIa, IIIb). irov simpatij prizas atiteko IIIa, IIIb klasi instaliacijai. Valgyklos vedja Ilona Bistrien teik padkos priz 6a ir 6b klasms u instaliacij, papuousi valgyklos sal.

Kno kultros mokytojos Giedrs Maeliens pavedimu Deividas Kirdeikis (IVb) ir Kornelija ermuknyt (IVb) teik Lietuvos kno kultros enklus ir paymjimus. Juos gavo devyni gerai fizikai pasireng ir vald su sportu susijusi informacij gimnazistai. Aukso su uolo akele enklu apdovanotas Rokas Dda (IVb), aukso enklu Aurimas Voika (IIIb), Kristina Asipauskait (Ib), sidabro su uolo akele enklu Dovydas Nazarenko (IIIb), Martynas Kriionaitis (IIb), Vytautas Aleknaviius (IIb), sidabro enklu Modesta Niktelyt (Ib), Dainius Labanauskas (IIb), bronzos enklu Deimant Gudelyt (IIIb).

Matematikos mokytojas Vilius Grockis atminimo dovanlmis apdovanojo matematikos Kengroje puiki rezultat pasiekusius Vili Glebausk (IVa), Mari Adain (IVb).

okio mokytojos Renatos Rakaiens vadovaujami IIV klasi mokiniai moksi ir mok liaudies aidim ir rateli. 58 klasi mokiniai ir visi norintys dalyvavo spdingoje muzikos mokytojos Snieguols Adomaitiens organizuotoje Kaldini dain karaok. O sporto salje karaliavo krepinis. Kaldiniame turnyre rungsi IV klasi mokiniai ir gimnazijos mokytoj komandos. Rungtyns prajo aukiausiu lygiu: pradedant teisjais ir baigiant okjomis bei sirgaliais. Apie rezultat galima pasakyti tik tiek: dvyliktokai ir vl teik kaldin dovan savo pedagogams.