Pamokų laikas

  • 8.00—8.45
  • 8.55—9.40
  • 9.50—10.35
  • 10.55—11.40
  • 11.55—12.40
  • 12.55—13.40
  • 13.50—14.35
  • Nuorodos

    Skaitiklis

    Geografijos pamoka

    6ab_giriniotakasSpalio 18–19 dienomis geografijos mokytoja metodininkė Justina Meilutienė surengė pamoką 6a ir 6b klasių mokiniams netradicinėje erdvėje – Krekenavos regioniniame parke įrengtame Girinio pažintiniame take. Čia mokiniai teorines žinias taikė praktiškai, stebėjo danielius bei BirdNet programėlės pagalba nustatinėjo, kokie paukščiai gyvena girininkijoje.


    Galerija.


    Edukacinė išvyka

    1a_masiulisPradinių klasių mokytojos metodininkės Laimos Černienės 1a klasės mokiniai labai mėgsta išvykas, žygius, netradicines pamokas už klasės sienų. Spalio 13 dieną jie lankėsi seniausiame knygyne Lietuvoje ir Baltijos šalyse – Panevėžio J. Masiulio knygyne, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Nuo raidės iki knygos“. Pirmokai sužinojo,  kaip iš pirmykščių žmonių piešinių atsirado pirmosios raidės, išsiaiškino, kas tai yra „pergamentas“, „papirusas“, susipažino su J. Masiulio knygyno istorija. Pirmokai aktyviai žaidė edukacinius žaidimus, sprendė kryžiažodį. Vėliau jie dalyvavo įvadinėje edukacijoje „RoboLabas“ – Panevėžio švietimo centro padalinyje: išbandė robotų konstravimą, programinių kodų rašymą, įvairias kitas technologijas, ugdėsi matematikos ir skaičiavimo įgūdžius, projektavimo, problemų ir galimų sprendimo būdų paieškos gebėjimus, komandinio darbo ir pristatymo įgūdžius.


    Galerija.


    Solidarumo bėgimas

    solidarumo_begimasPradinių klasių mokytojos metodininkės Gerdos Navikienės 4a klasės mokiniai spalio 12 dieną inicijavo puikią pilietiškumo pamoką – solidarumo bėgimą. Visi mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo jau dešimtajame bėgime. Šiais metais tai solidarumo su Ukrainos vaikais bėgimas. Dalyvių lūpose skambėjo žodžiai: Ukraina!!! Renginio metu buvo suaukota 215,31 eur. Pinigai pervesti organizacijai „Gelbėkit vaikus!“


    Galerija.


    Edukacinė išvyka

    6ab_kaunasSpalio 10 dieną 6a ir 6b klasių vadovių Aurelijos Šerėnienės ir Ievos Mačiulaitytės-Stefanovos auklėtiniai vyko į Kauną. Šeštokai dalyvavo kultūrinės edukacijos užsiėmime M. K. Čiurlionio dailės muziejuje. Per smagų žaidimą mokiniai susipažino su gana sudėtinga XIX a. ir XX a. Lietuvos ir pasaulio istorija. Sužinojo, kad daugybės pasaulio istorinių asmenų pėdsakus galima apčiuopti čia, Lietuvoje: nuo carų, kaizerių, iškilių karvedžių iki žymių dailininkų ar net Popiežiaus! Ekspozicija „Rūmų istorijos“ ir interaktyvus žaidimas „Lydekai paliepus“ leido patirti komandinio darbo džiaugsmus, išbandyti dar daugiau pojūčių (lytėjimo), suprasti, kaip jaučiasi nematantis žmogus ir kaip vienų pojūčių nebuvimą galima pakeisti kitais. Vėliau šeštokai išbandė Žaliakalnio funikulierių, pabuvojo Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčioje.


    Galerija.


    Edukacinė išvyka

    sssr_pazymejimasIa klasės vadovės Renatos Rakašienės auklėtiniai žingeidūs, aktyvūs. Jie mėgsta keliauti, tyrinėti, ieško naujų įdomių veiklų, nori daugiau laiko praleisti kartu. Spalio 9 dieną jie apsilankė Vilniaus rajone, Nemenčinės miške esančiame sovietiniame bunkeryje. Devintokai dalyvavo edukacinėje programoje „1984. Išgyvenimo drama“. Ši nuotykių kupina, interaktyvi istorijos pamoka, kurios metu mokiniai savo kailiu patyrė sovietinę realybę, mokiniams paliko neišdildomų įspūdžių. Po karinės rikiuotės pradmenų, pažinties su dujokauke ir tarybinės medicinos ypatybėmis, praėję „tardymą“ KGB kabinete ir „ištrūkę“ į laisvę, visiškai kitomis akimis dairėsi į Vilniaus senamiestį, Užupį.


    Edukacinė išvyka

    4ab_vikingai4a ir 4b klasių vadovių Gerdos Navikienės ir Laimos Dirsienės mokiniai per įvairių dalykų pamokas susipažįsta su Lietuvos istorija, todėl buvo nuspręsta organizuoti patyriminę edukacinę išvyką į „Vikingų kaimą“. Ketvirtokai dalyvavo dvejose edukacinėse programose su Kultūros pasu. Pirmoji programa – apie stalo žaidimus. Ji buvo skirta mokinių bendrųjų ir specialiųjų kompetencijų ugdymui. Ketvirtokai ne tik išmoko juos žaisti, bet ir patys pasigamino labiausiai patikusius stalo žaidimus. Antrosios programos tikslas buvo gyvai pristatyti XIII a. istorijos laikotarpį, kuomet Lietuva formavosi kaip valstybė. Šios programos metu per aktyvų dalyvavimą vaikai susipažino su XIII a. gyventojų drabužiais: iš kokių medžiagų jie buvo siuvami, kokie aksesuarai, kokiais papuošalais puoštasi. Kiekvienas programos dalyvis apsirengė senoviniu drabužiu, kelis dalyvius patys vaikai aprengė pilnu XIII a. vyro ar moters kostiumu. Per praktines užduotis susipažino su to meto kario kasdienybe. Mokiniai išbandė kalavijus, kitus ginklus, pasimatavo šarvus, šalmus. Programą užbaigė teatralizuotas pasakojimas apie Karaliaus Mindaugo nuopelnus suvienijant baltų žemes ir pradedant Lietuvos, kaip stiprios ir galingos valstybės, istoriją.


    Galerija.


    Edukacinė išvyka

    9fortas_29fortasSpalio 6 dieną IVb klasės vadovė Justina Meilutienė savo auklėtiniams surengė edukacinę išvyką į Kauną. Mokiniai aplankė IX fortą, susipažino su jo istorija, dalyvavo edukacinėje programoje „Pabėgimas“. Vėliau išvykos dalyvių laukė pabėgimo kambario programa, kurią organizuoja „Mazebrain.lt“.  Dvyliktokai loginės veiksmo pramogos, pagardintos siaubo elementais, metu tapo „žurnalistais“. Jie „atvyko“ į apleistą psichiatrinę, kurioje dingo kolega, ruošęs reportažą apie neaiškų eksperimentą. Tyrinėdami ir atrakindami vis kitas ligoninės patalpas, „žurnalistai“ atsakinėjo į paruoštus klausimus, buvo priversti dirbti komandiškai, priimti taktinius sprendimus. Programos pabaigoje per aptarimą paaiškėjo, kad iš 27 užduočių pavyko įveikti 7, todėl organizatoriai kvietė apsilankyti kitą kartą ir pagerinti rezultatą. Dvyliktokų nuomone, tai buvo pati baisiausia ir didžiausią įspūdį palikusi pramoga jų gyvenime.


    Galerija.


     

    Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu