Dmesio!

Apdovanojimai.m. spalio 10 d. (ketvirtadien), 10 val. vyks Lietuvos kno kultros enklo varybos. gyti enkl gali 14-18 met jaunuoliai. Norinius dalyvauti registruoja kno kultros mokytojai.

Informacija apie apdovanojimus

7a klass ivyka

7a_isvykaRugsjo 27 dien 7a klas, vadovaujama I.Babaitiens, Loks upelio slnyje sikrusiame pramog parke Loks pda iband savo drs ir itverm. Nuotaikingai ir aktyviai praleid laik gamtoje, septintokai vliau nukeliavo Kdainius miest vidurio Lietuvoje. Aplank kultros paveldo registr kaip valstybins reikms urbanistikos paminkl traukt senamiest. Susipaino su miesto istorija. Apirjo Kdaini v.Juozapo ir v.Jurgio banyias, Kdaini evangelik liuteron ir evangelik reformat banyias, Kdaini Viepaties Atsimainymo cerkv. Kartu su 7a klase pramogavo gimnazijos okj grup, vadovaujama oki mokytojos R.Rakaiens.

galerij

Padka

Padeka

Edukacin ivyka Kaun

Isvyka_i_Kauna2 a klass mokiniai kartu su savo mokytoja G.Navikiene spalio 2 dien vyko Kaun - buvusi laikinj sostin, kur apsilank Kauno saugaus eismo mokykloje ir dalyvavo pamoklje. Kartu su kalbaniu robotu pakartojo ir pagilino inias saugaus eismo tema. Vliau grojosi vabzdi, gyvn ikam kolekcijomis Tado Ivanausko zoologijos muziejuje. Smalss antrokai nepamiro usukti Karo muziej, kur prisimin loving Lietuvos istorijos vyk - S.Dariaus ir S.Girno skryd per Atlant. T ini jiems prireiks per lietuvi kalbos ir pasaulio painimo pamokas. Vaikai pasivaikiojo ir po zoologijos sod. Susipaino su kit krat maiau inomais gyvnais, aptar, kaip jie priirimi zoologijos sode. ia apsilankydami vaikai tokiu bdu parm skurstanius zoologijos sodo gyventojus. Kartu su savo tveliais jie dalyvavo paramos akcijoje ,,Pirk dramblᑑ- siunt trumpsias inuts. Daug smagi akimirk padovanojo vaik aidim aiktel. Ivykos metu mokiniai u parodytas inias buvo vertinti mielais prizais. Susirink savo klas antrokai leis spdiams nutpti ant popieriaus, kad po tiek kilni darb galima bt surengti pieini parod ir kitus mokinius pakviesti dalyvauti paramos projektuose. Antrokai tik giu nedideli. Mokanios atjausti irdels daro juos milinais.

Ivykos akimirkos

Sporto ir sveikatingumo diena

Sporto_ir_sveikatingumo_dienaMs gimnazija nema dmes skiria sveikos ir saugios gyvensenos ugdymo pagrind formavimui nuo ankstyvosios vaikysts. Jau tradicija tapo pradini klasi mokini sveikatingumo ygiai. Prajusiais metais dalyvauta Visuomens sveikatos rmimo specialiosios programos priemoni gyvendinimo projekte ,,Augu sveikas, saugus ir stiprus. iemet nutarta organizuoti dvi pradini klasi mokiniams skirtas sporto ir sveikatingumo dienas ruden ir pavasar.

Spalio 1-osios ryt pradini klasi mokiniai kartu su savo mokytojomis autobusais ivaiavo Krekenavos regionin park. Prie poskio stumbryn visi ilipo i autobus ir iband savo jgas nueidami 3 kilometrus iki poilsiaviets, kur greitai sikr. Kad yra vikrs, dmesingi, turi puikius komandinio darbo gdius, mokiniai parod rungtyniaudami linksmosiose estafetse, vejyboje, Kamuoliuk metimo stotelje bei Lank taikiniuose. Vliau mokiniai klaussi stumbrininko R.Papio pasakojim apie stumbrus, kuriems ramygalieiai atve lauktuvi, suruot i projekte Rudenin gl panaudot darovi ir vaisi. (Tokia puota Paili stumbryno augintiniams n nesisapnavo!). Po sportini varytuvi visi susdo prie bendro lauo, kep dereles, dalijosi spdiais, ukandiavo. Komandoms buvo teiktos padkos.

Daugiau akimirk galerijoje

Konstitucijos egzaminas

konstitucijos_egzaminasSpalio 1 dien Ramygalos gimnazijoje vyko Konstitucijos egzaminas 2013. Jame dalyvavo 41 mokinys. V-VII klasi grupje daugiausia tak u teisingus atsakymus surinko Aurin Karolina Kairyt ir Raminta Krasauskait i 7a klass (po 22 takus). VIII-X klasi grupje geriausiai pasirod Raiminda Samsonait i IIa (21 takas) , o tarp XI-XII klasi atstov geriausias rezultatas buvo Gretos Karalits (24 takai) ir Lidijos Vertelkaits (23 takai).

Sveikiname geriausiai pasirodiusias egzamino dalyves!

Sniego gnits stovykla Naujamiestyje

Sniego_gniuzteRugsjo 28-29 dienomis Ramygalos gimnazijos Sniego gnits grupels nariai dalyvavo Naujamiesio vidurinje mokykloje vykusioje prevencinje stovykloje. Geltonais stovyklos nario markinliais pasipuo ne tik Panevio rajono mokykl gnitieiai, bet ir sveiai i Trak, Jonikio rajon, Kauno ir iauli miest. Apie pus dalyvi Sniego gnits stovykloje dalyvavo pirm kart. Todl jiems stovyklos eimininkai Naujamiesio gnitieiai pristat Sniego gnits program, supaindino su ios draugijos istorija, atributika, ritualais, taisyklmis. Skaityti toliau...