Nacionalinis konkursas

I viso nacionaliniame etape buvo pristatyti 62 darbai. Konkursui teikiamo darbo pagrind turjo sudaryti autori savarankikai atlikto mokslinio tyrimo rezultatai. Atrinkdama darbus ekspert komisija atsivelg darbo idjos originalum ir mokslikum, tyrimo atlikimo meistrikum bei kruoptum, tyrimo metodikos naujum, darbo atlikimo savarankikum ir kt. Nacionaliniame etape mokiniai savo mokslinius darbus pristat stendiniu praneimu. Per nacionalinio baigiamojo etapo atidarym mokinius ir j mokytojus pasveikino vietimo ir mokslo ministr Audron Pitrnien. io konkurso misija ne tik suburti jaunuosius mokslininkus, ji kur kas didesn. Kiekvienoje alies mokykloje siekiame sukurti inovacij kultr, paskatinti jaunus mones rinktis tyrjo keli. Js, jaunieji mokslininkai, jau esate ios inovatyvios kultros dalis. Galbt kai kurie i js savo gyvenim susiesite su mokslu, darysite atradimus, kurie pads pagerinti vis moni gyvenim. Taiau nepamirkite, kad u tai, ko pasiekte, turite bti dkingi savo mokytojams jie padeda skleistis js talentui, atidarydama baigiamj tur sak ministr.

Ms gimnazijos mokiniai buvo apdovanoti diplomais.