5b edukacin-paintin ivyka

Kartu su savo klass vadove Ingrida Kanapeckiene 5b klas Panevio Forum cinemas kino centre irjo animacin film Rio 2. Penktokai praplt inias apie mikus, j isaugojimo svarb, mik naikinimo problem, susipaino su Piet Amerikos Amazons mik paukiais, j migracija. is animacinis filmas puikus vadas nauj dalyk, kuris penktok laukia ateinaniais mokslo metais geografij.

Mam diena

mamu_dienaRamygalos gimnazijos Jotaini skyriaus bendruomen sukviet savo mamas ir moiutes ventin koncert. Patys graiausi odiai, dainos, okiai, pai rankomis pagaminti sveikinimo atvirukai ir dovanos pradiugino kiekvien.

Akcija

akcija_jotainiaiMes, Ramygalos gimnazijos Jotaini skyriaus bendruomen, diaugiams, kad su kiekvienais metais ms kaimas vis graja ir varja. O prie to nemaa dalimi prisidedame ir mes. iemet aplinkos tvarkymo darbus perklme artimiausi ms mokyklai aplink. Dirbome sunkiai, padarme daug ir tuo didiuojams!

Krosas Jotaini takais

jotainiu_takaisiemet Jotaini kaimas mini savo 450-j gimtadien. Ramygalos gimnazijos Jotaini skyriaus pradinukai pradjo iai progai skirt rengini maraton. Tradicines kroso varybas Jotaini takais iais metais prats iki 450 metr. Tok atstum veik visi bgimo dalyviai. Sveikiname juos!

Edukacin ivyka Anciki girininkij

anciskiu_girinininkijaPer lietuvi kalbos, matematikos, pasaulio painimo, dails ir technologij pamokas 4a klass mokiniai, mindami msles, sprsdami udavinius, stebdami ir piedami medi lapus, mokydamiesi medi pavadinimus, perirdami nuotraukas, lankydamiesi Tkstantmeio uolyne, atlikdami medeli gio matavimus, sukaup nemaai ini apie medius. Jas apibendrinti ir susisteminti padjo edukacin ivyka Anciki girininkij. Ivykos metu ketvirtokai su savo mokytoja Dale Briauniene ne iaip sau pasivaikiojo po girininkijos teritorij jie stebjo medius, moksi atpainti medi ris, domjosi miko augmenija, girininko Eugenijaus Keeviiaus padedami kl inkil miko paukteliams ir iklaus dom jo pasakojim.

1b Abcls vent

abeceles_svente_1bGegus 2 dien pradini klasi mokytojos Nijols Navalinskiens ugdomi 1b klass mokinukai pakviet savo mamytes skambi ir spalving Abcls vent. Vaikai parod, kaip per pirmuosius mokyklinius metus susidraugavo su raidelmis. okio mokytoja Renata Rakaien imok vaikus graiai okti, o su muzikos mokytoja Asta Januoniene pirmokai imoko nauj daineli. Savo mamytms jie paruo ne tik koncert, bet ir dovanli. Mamos neliko skolingos. Pirmokai gavo dovan po spalving knygel, nes jie jau ino, kad draugauti su knyga domu ir naudinga.

Europos pamoka

europos_pamokaGegus 2 dien gimnazijoje viejo Europos Parlamento nar dr. Laima Andrikien. IIV klasi mokiniams vienia ved Europos pamok, kuri pradjo nedideliu testu ir improvizuotu referendumu dl euro vedimo. Vienia labai taigiai ir argumentuotai kalbjo apie Europos Sjung, ikius, kurie laukia Lietuvos kaip Europos Sjungos nars, euro vedim, vykius Ukrainoje. Europarlamentar apsilank gimnazijos muziejuje, pasira svei knygoje. temptoje savo dienotvarkje vienia surado kelias minutes laiko ir prisijung prie ms gimnazijoje vykstanios akcijos Tu numegzk man, mama, keli, skirtos eimos metams.