Sveikiname!

.
    Su antrojo laipsnio diplomu ir puikia taure i 2012-2013 m.m. Panevio rajono gimnazij, vidurini ir pagrindini mokykl mokini aki varyb Dembavoje, ikovoj II-j viet, gro ms gimnazijos mokiniai. Sidabrin komand sudar Lukas Bruaitis (6b), Deimantas Marozas (3b), Raminta Krasauskait (6a), Karil Liuinait (4a). Nuoirdiai sveikiname auniuosius akininkus ir j mokytoj Egidij Maroz!

Sveikiname!

.Rajoninje geografijos olimpiadoje Ryt Azija ms gimnazijos Ib klass mokinys Titas Nargla um I-j viet. Sveikiname Tit ir jo geografijos mokytoj Birut Tamokaitien!

Projektas A tikrai myliu Lietuv

.Treius metus pradini klasi mokiniai vykd projekt A tikrai myliu Lietuv. Kovo 4 dien jie irjo ir aptar pateikt Lietuva. Kovo 5 dien sureng Lietuvai skirt parodl, o kovo 6 dien dailaus rato parodles. Kovo 7 dien paskyr eilms Lietuvai. Kovo 8 dien dalyvavo rytmetyje Lai gyvuoja Lietuva laisva, nepriklausoma. 3-4 klasi mokiniams vyko pamokls gimnazijos muziejaus ekspozicij salje.

foto galerij IA.

Bendras pradini klasi mokytoj metodinis usimimas

.Vasario 27 dien ms gimnazijoje lanksi Paagieni mokyklos darelio pradini klasi mokytojos ir direktor Vilma Juozapaviit-Kuprien. Buvo organizuotos atviros pradini klasi mokytoj pamokos, logopeds bei specialiosios pedagogs usimimai. Skaityti toliau...

Seminaras

seminarasKovo 12 dien gimnazijos ir jos skyri pedagogai kl kvalifikacij lektors A.arskuviens seminare Integruoto ir diferencijuoto mokymo praktins galimybs.

Valio empionams!

.Ms gimnazijos virvs traukikai, vadovaujami kno kultros mokytojos Giedrs Maeliens, ir vl buvo labai patraukls. Kovo 10 dien Kaune jie, nepabijokim to odio, eilin kart Lietuvos virvs traukimo udarose. patalpose empionate (svorio kategorija 560 J) um I-j viet.Valio empionams: Rokui Ddai, Mariui Adainui, Arminui Baltrnui, Mindaugui Stuogiui, Mindaugui Keruliui, Klaidui taroliui, Regimantui Barzdai, Grainai Stanikaitei, Dovilei Adainaitei ir j trenerei Giedrei!

foto album IA.

Tarptautin moters diena

.Su pavasariu gimnazij vienai dienai atjo labai ilta ir miela vent Tarptautin moters diena.2013.03.08 Kovo 8- visos Ramygalos gimnazijoje dirbanios moterys negaljo nepasidiaugti vis ia dirbani vyr nuoirdiai padovanotu geltonos tulps iedu, itartais sveikinimo odiais, Hiperbols melodijomis.