Kvadratas

kvadratas2014Spalio 9 dien Naujamiesio vidurinje mokykloje vyko gimnazij ir vidurini mokykl mokini, gimusi 2004 metais, miri komand zonins kvadrato varybos. Ms gimnazijos komanda buvo antra ir pateko finalines varybas, kurios vyks spalio 16 dien Naujamiesio vidurinje mokykloje.

Koving, puikiai aidusi komand sudar ketvirtokai: Vakaris Samsonas, Ignas Banaitis, Nedas Valikonis, Dovydas iaulinskas, Matas Martyius, Evelina Petraviit, Rta Kirdeikyt, Gabriel Meinskait, Evelina Stumbryt ir Aurin Aleknaviit. Komandai vadovavo pradini klasi mokytoja metodinink Laima ernien.

Paroda

konsekracijos100Gimnazijos muziejuje veik paroda, skirta Ramygalos v. Jono Kriktytojo banyios konsekracijos 100-meiui. Dails mokytojos Laimos Kikiens vadovaujami ms gimnazijos mokiniai aplank i parod. Jiems muziejaus eiminink mokytoja Irena Zubauskien atskleid ne vien dom fakt i Ramygalos banyios istorijos.

Rudens krosas

rudens_krosas_2014Spalio 1 dien Kurganavos pagrindinje mokykloje vyko Panevio rajono mokini rudens kroso varybos, kurios buvo skirtos paminti Europos judjimo savait. iose varybose dalyvavo ir ms gimnazijos mokiniai. Varyb nugaltoju savo amiaus grupje tapo Edvinas ermuknis (8a). III viet um Renius Mikinis (5b), Rugil Kikyt (7a). Sveikiname sportininkus prizininkus ir juos varyboms parengus kno kultros mokytoj metodinink Egidij Maroz!

Ivyka Anykius

5a_6a_6b_anyksciaiRugsjo 30 dien 5a, 6a ir 6b klasi mokiniai su savo klass vadovmis Olga Alejniene, Asta Brazdioniene ir Ingrida Kanapeckiene viejo Anykiuose. Puikus oras lydjo gerai nusiteikusius penktokus ir etokus, besistengianius veikti klaid kukurz labirint ar 6 skirtingo sudtingumo klii trasas Dainuvos nuotyki slnyje bei leidiantis rogutmis nuo Kalitos kalno.

Mokytoj diena

mokytoju_diena_2014Spalio 2-osios ryt dvyliktokai gimnazijos mokytojus pasitiko jau prie dur. II aukto foj puo rudenini gli krepeliai. Mokytoj kambaryje lauk dar viena staigmena pilnas obuoli mokinio krepelis. Skaityti toliau...

Konstitucijos egzaminas

Galima tik diaugtis, kad gimnazist susidomjimas Konstitucijos egzaminu nemaja. Ir i met rugsjo 30 dien ms gimnazijos 57, 8II ir IIIIV klasi mokiniai laik Konstitucijos egzamin, pasitikrino savo inias. Geriausiai 57 klasi grupje pasirod Mantautas Raila (7a), Rugil Kikyt (7a), Gabija Chirv (6a). 810 klasi grupje daugiausia tak surinko Saulius Strelinas (IIb), Vakar Petrauskait (Ia), Urt levait (Ia). 1112 klasi grupje Marius Adainas (IVb), Deividas Kirdeikis (IVb), Aldona Skiauteryt (IIIa).

Popiet

popiete1Gimnazijos bibliotekos skaitykloje rugsjo 30 dien urmuliavo 4b klass, vadovaujamos Nijols leviens, mokiniai. Kiekvienas ketvirtokas savo klass draugams pristat domiausi per vasar perskaityt knyg. Su savo mokytoja ir mokyklos bibliotekininke jaunieji skaitytojai diskutavo, k knyga duoda mogui, kodl reikia skaityti. Stropiai sura kilusias mintis apie knygas, vaikai sukr klass knyg. Tarpusavyje pasitar, jie nusprend, kad bus domu pareklamuoti draugams ir ruden perskaityt domiausi knyg.