Padka

mindaugas_kerulisNoriau nuoirdiai padkoti mane iltai primusiai mokyklos bendruomenei u galimyb tobulti, u patirt, kurios gijau ia. Ypa ai gimnazijos direktoriui Algiui Adainui, leidusiam atlikti praktik Ramygalos gimnazijoje, ir, inoma, kno kultros mokytojai Giedrei Maelienei, kuri skatino eiti priek, dalinosi savo iniomis, kurias btinai panaudosiu ateityje. Atskirai noriu padkoti mokiniams, kuriuos mokiau ir i kuri mokiausi.

Mindaugas Kerulis

Projektas Pasipuokime Kaldoms

pasipuoskime_kaledomsAdvento pradia Ramygalos gimnazijos Jotaini skyriuje sutapo su mokytojos Astos Naulickiens inicijuotu projektu Pasipuokime Kaldoms. Atsidar tikros Kald senelio dirbtuvls: advento kalendoriai, kaldins dekoracijos, sveikinimo atvirukai ir smagios kasdiens staigmenos... Graiausiais karpiniais pasipuo mokyklos langai. O kokios gi vents be tradicins gerumo iebk kaldin dvasi kiekvieno irdyje akcijos! Nors Jotaini skyriaus mokiniai ir mai, bet su mokytoj pagalba pagamino ir patys po kiemus ineiojo 170 sveikinimo atviruk visiems Jotaini kaimo gyventojams. Susitikti su Kald seneliu vaikai iemet vyko Panevio bendruomeni rmus. Pairj pasak Dvylika mnesi, palinkj vienas kitam rami, saugi, diugi ir snieguot graiausi met veni, isiskirst atostogauti.

Sveikiname!

giedre_mazeliene20052014 met Panevio rajono geriausi sportinink ir sporto treneri pagerbimo ventje u aukto meistrikumo sportinink rengim, Panevio rajono garsinim alyje atminimo dovana teikta ms gimnazijos kno kultros mokytojai metodininkei, virvs traukimo trenerei ir sportininkei Giedrei Maelienei. Sveikiname!

Kaldinis rytmetis

kaled_rytkaled_ryt2Gruodio 19 dien 4b klasje, kuriai vadovauja pradini klasi mokytoja Nijol levien, vyko Kaldinis rytmetis. Pasipuo tautiniais drabuiais, ketvirtokai su savo mokytoja ir tveliais aikinosi Ki ir Kald tradicijas, paproius. Sudegino praeinani met blogybes ir sugalvojo, ko sieks ateinaniais metais. Rytmeio dalyviai pasivaiino Ki patiekalais. Daug diaugsmo suteik pasikeitimas dovanlmis.

Paroda

lankstiniaiArtjani veni proga Origamijos brelio pirmokai, vadovaujami mokytojos Astos emkauskiens, sureng lankstini parod vents laukimas. veni laukti visada smagiau draug bryje, todl vaikai pasikviet mokini i kit klasi: 2b (popieriaus plastikos paveikslliai, mokytoja Nijol Navalinskien), 3b (atvirukai ir vazels, mokytoja Lidija Strikien) bei 4b (advento vainikai ir puokts, mokytoja Nijol levien). Tikimasi, kad i paroda taps tradicine, sukvies vis daugiau dalyvi, nes mokytoja Asta ino, kad gimnazijoje mgstani kurti origamius tikrai yra kur kas daugiau.

Kaldin mug Remiam labdaring Maltos ordino misij

kd3Gruodio 115 dienomis ms gimnazijoje buvo vykdoma akcija Kaldins dirbtuvls, kuriai vadovavo gimnazijos socialin pedagog Aura Volkovien, o jai talkino dails mokytoja Laima Kikien, technologij mokytojas Audrius Kuys, tikybos mokytojas Mantas Masiokas, pradini klasi mokytojos su savo mokiniais. Gruodio 16 dien II aukto foj urmuliavo kaldin mug. Skaityti toliau...

Jubiliejus

regina_garuckieneMs gimnazijos vyresnioji buhalter Regina Garuckien gimtadien venia t pai dien kaip ir dabartinis Romos katalik banyios popieius Prancikus ar lietuviko krepinio legenda Sergejus Jovaia. Graaus jubiliejaus proga mielai Reginai linkime nepasiduoti gruodio tamsai ir toliau neprarasti fantastiko gebjimo William`o Blake`o odiais tariant

Pasaul itis regt kruopelj smlio,

Ivysti dang vien iede gls laukins,

Ant delno savo sulaikyti begalyb

Ir valandoj vienoj aprpti aminyb.