Edukacin ivyka

8ab_kaunas_2015Kovo 4 dien 8a, 8b ir IIIb klasi mokiniai Kaune aplank parod Body Worlds Vital, kurios metu pamat, koks menikas yra sveikas, energingas, judantis optimalios bkls mogaus knas, koks jis sudtingas ir trapus.

Akcija Lietuvai ir man

akcija_apyrankesalies mokiniai ir studentai Lietuvos Nepriklausomybs 25-meio proga inicijavo akcij Lietuvai ir man. ios akcijos pagrindinis tikslas traukiant kuo daugiau moni, netradicikai paminti Kovo 11-j, pinant trispalves draugysts apyrankes ir taip ireikiant tautos vienyb. Skaityti toliau...

Paroda, skirta Kovo 11-jai

nuotr_parod2_2015nuotr_parod1_2015nuotr_parod_2015Angl kalbos mokytojos metodininks Viktorijos Pakeviiens vadovaujamas fotografijos brelis Pasaulis pro objektyv gimnazijos bibliotekoje Kovo 11-osios proga sureng nuotrauk parod, skirt Lietuvai, o parodos lankytojams pasil irinkti nuotraukas favorites. Trij nuotrauk autoriai, surink daugiausia bals, bus vertinti, o u jas balsavusieji apdovanoti prizais.

Paroda

paroda_muziejuje_2015paroda_muziejuje1_2015Vasario 27 dien gimnazijos bendruomen Lietuvos kariuomens krato apsaugos savanori Vyio apygardos 5-osios rinktins dka turjo ret prog susipainti su kilnojama paroda Tankai Lietuvos kariuomenje. Gimnazijos muziejuje veikia Lietuvos kariuomenei skirta paroda, kurioje eksponuojami vairi laikotarpi spaudiniai. Tarp j ir LR KAM 2015 met kalendorius, ir kratotyrin mediaga apie Lietuvos kariuomens pulkinink leitenant, laisvs kov dalyv Jon Variakoj, ir du Lietuvos karygi tomai, autoriaus Viliaus Kavaliausko padovanoti Vyties kryiaus kavalieri tviks bibliotekai ir vieno i j snaus Zenono Samsono atminimui.

Prot kova Ms laisvei 25

protu_kova_2015Kovo 11 dien minsime Lietuvos Nepriklausomybs atkrimo 25-met. Jaunatviko jubiliejaus proga surengme Prot kov Ms laisvei 25. ini fronte varsi Krekenavos Mykolo Antanaiio gimnazijos komanda Perknas, Raguvos gimnazijos Antant, Ramygalos gimnazijos auktiniai, Velio gimnazijos Dream team. Mokiniai atsakinjo klausimus, atliko uduotis, aikinosi Rudojo lagamino paslapt. Iradingi buvo ir komand kapitonai. Komandos apdovanotos padkos ratais, ventiniu tortu. Ar mano iniciatyva prigis ir bus tsiama kitais metais, parodys laikas. auktini komand ir visus mokinius sveikinu su artjania Lietuvos Nepriklausomybs atkrimo diena ir linkiu protingai pasinaudoti visomis galimybmis, kurias jums suteik Kovo 11-oji.

Istorijos mokytoja metodinink Eugenija Naulickien

Susitikimas

susitik_rajmerasGimnazijos direktorius Algis Adainas pilietikumo pamokas danai pakvieia rajono ar alies politikus. Kovo 5 dien vyresnij klasi mokiniai susitiko su Panevio rajono savivaldybs meru Povilu aguniu.

Matematikos olimpiada

matem_olimpprad_2015Gausus ms gimnazijos ketvirtok brys (net 16) dalyvavo pradini klasi matematikos olimpiadoje. I viet mokyklos ture um Ugn Volkovait (4a), II viet Greta Vilinait (4a), III viet Evelina Petraviit (4a). Sveikiname mergaites ir j mokytoj Laim ernien! Linkime skms rajono ture, kuris vyks Palinikio pagrindinje mokykloje kovo 26 dien.