Futbolas

golas2golasMs gimnazijos futbolininkai skmingai dalyvauja futbolo aidynse GOLAS 2015. Gimusi 2002 metais ir jaunesni mokini komanda gegus 6 dien GOLAS 2015 varybose um I viet. Gegus 13 dien gimusi 19992001 metais mokini komanda um II viet. Gegus 28 dien ms sportininkai dalyvaus Panevio apskrities futbolo varybose dvejose amiaus grupse. Sveikiname ir linkime skms komand nariams bei j treneriui, kno kultros mokytojui metodininkui Egidijui Marozui!

Sveikatingumo ygis

sveik_zygissveik_zygis23a klass mokiniai labai ingeids, smalss, sportiki ir krybingi. Jie ypa domisi pasaulio painimu, stebi gamt, mgsta vartyti Raudonj bei alij knygas. Pasaulio painimo pamokose per visus mokslo metus treiaklasiai gijo daug ini apie gyvj gamt, todl neatsitiktinai gegus 19 dien kartu su savo mokytoja Gerda Navikiene lanksi Krekenavos girininkijoje. Ten pasivaikiojo Girinio Taku: susipaino su miku, jo struktra, pratinosi kultringai elgtis gamtoje. kop Varnakaln, pasigrojo Linkuvos upelio vingiu. Netoliese stebjo aptvare besiganani danieli band. Po to lanksi Paili mike prie partizan emini. Mokiniai dalinosi savo iniomis apie svarbiausius Lietuvos istorinius vykius. Buvo surengtas 4 km sveikatingumo ygis aplink Paili Stumbryn. Vaikai galjo stebti stumbr gyvenim i arti. Stumbryne sirengtoje stovyklavietje treiaklasiai sportavo, aid, kep dereles.

Susitikimas

Gegus 21 dien grup mokini, lydim gimnazijos direktoriaus Algio Adaino, vyko Panevio profesinio rengimo centr. ia vyko Absolvent klubo ASU alumni Panevio skyriaus organizuotas rajono savivaldybs mokykl, direktori ir mokini susitikimas su Aleksandro Stulginskio universiteto vadovybe ir studentais.

Edukacin ivyka Birus

edisvyka_birzai2edisvyka_birzaiGegus 20 dien 2b ir 3b klasi mokiniai su savo mokytojomis Nijole Navalinskiene ir Lidija Strikiene vyko Birus, miest iaurs Lietuvoje. Mokiniai apsilank Bir krato muziejuje Sla, kuris sikrs atstatytuose Bir pilies reprezentaciniuose rmuose. ia ne tik susipaino su muziejaus ekspozicija, bet ir dalyvavo edukacinje pamokoje Daraktorin mokykla. Pamoka vaikus nukl daugiau nei 100 met atgal tuos laikus, kai buvo udraustos lietuvikos mokyklos. Jie pamat, k ir kokiais rankiais mons dirbo, kaip atrod daraktor, i ko skait ir kaip ra to meto mokiniai, patyr, k reikia klpti ant irni ir dar daug k... Vliau ivykos dalyviai jo iauriniame irvnos eero krante esani Bir miesto dal Astrav,kur su Birais jungia ilgiausias Lietuvoje lieptas medinis irvnos eero tiltas, skirtas pstiesiems. Apirjo Tikevii rmus ir utvank. Smagi spdi suteik apsilankymas Karvs oloje, Liknuose, ant uolpamio piliakalnio. Uvaiav Pasval, miesto parke aid judriuosius ir sportinius aidimus.

iuolaikinio meno festivalis-konkursas Idyks stilius

isdykes_stiliusisdykes_stilius2Gegus 15-16 d. tarptautiniame jaunimo iuolaikinio meno festivalyje-konkurse Idyks stilius irinkti geriausi jaunieji mados krjai, oki grups, modeliai.

Bendruomeni rm iemetis festivalis gali pasigirti profesionaliai iaugusiomis kolekcijomis. Pirm kart buvo leista dalyvauti ne tik individualiems menininkams, bet ir mados studij atstovams. Varsi gatvs mad ir avangardo krjai. Juos vertino iuri komisija: kostium dailininkas Saa Varlamovas (Baltarusija), sportini oki Rid-rito vadov Jurga emaityt-Dainien, choreografas Vaidas Kunickas (Vilnius), fotografas Orlandas Butkus, Faberlic atstovybs direktor Elena Pribuauskien ir Bendruomeni rm direktor Sandra Mykien. Fotomeninink Marija ileikait-iirkien subr jaunuosius fotografus parod Idykusio stiliaus-2015 atspindiai. Skaityti toliau...

Kaln dvirai krosas

dviraciukrosas3_2015dviraciukrosas2_2015dviraciukrosas_2015Gegus 14 dien Panevio rajono mokini olimpinio festivalio bendrojo ugdymo mokykl kaln dvirai kroso berniuk varybose Ramygalos gimnazijos komanda ikovojo I viet, o Donatas Valonis (7b) pripaintas nugaltoju individualioje skaitoje. Mergaii komanda um II viet. Ms gimnazijos berniuk komanda ikovojo teis atstovauti Panevio rajonui finalinse Lietuvos mokini olimpinio festivalio kaln dvirai kroso varybose Kaune.
    Sveikiname jaunuosius dviratininkus ir komand vadov, kno kultros mokytoj metodinink Egidij Maroz!

Popiet mamytms 4a klasje

popiet_mamPaskatinti savo mokytojos Laimos erniens 4a klass mokiniai net dvi pamokas kruopiai ir svarbiausia su didele meile pjaust, mai, prieskoniavo, ragavo, serviravo labai skanias miraines. Susirinkusias mamas vaikai pasveikino eilmis, muzikiniais kriniais, darbeliu i amoto.

Vliau vyko paruot valgi pristatymas ir degustacija. Visus 6 patiekalus mamos vertino aukiausiais balais! Ketvirtokai savo klas papuo mamyi portretais, graiais palinkjimais, nupietais ir gyvais tulpi iedais.

(Ketvirtokai, pasidalinkit miraini receptais!)