4b klass edukacin ivyka Rumikes

.Kaun pasiek mokyklos autobusu, o i Kauno laivu Nemunas plauk Rumikes. Ketvirtokams be galo patiko plaukiant dairytis po plaias Kauno marias (didiausi dirbtin vandens telkin Lietuvoje), klausytis domaus laivo kapitono pasakojimo, stebti Gastilioni atodang.
    Rumikse apirjo ne tik etnografines sodybas, pradios mokykl, bet ir patyr neidildom spdi. Dzkijos kaimo sodybos kluone vinosi mediniu veimliu, moksi strypinti kojkais.
    Parplauk laivu Kaun, dar usuko Hanzos miest, sikrus Kauno pilies lomoje. ia stebjo vidurami rungtyse besivaranius vents dalyvius. Ne tik apirjo XIV-XVII amiaus arv bei ginkl ekspozicij, bet ir patys matavosi riteri almus, band pakelti kardus, kalavijus.
    Nors ir pavarg, bet laimingi, pilni spdi gro namo.

foto album IA.