Ivyka Vilni

Po painties su kunig seminarija gimnazistai vyko aplankyti Vilniaus senamiestyje esani vairi krikionik konfesij ventovi: aplankytas stebuklingasis Auros Vart paveikslas, v. Teress banyia. Neidildom spd paliko Staiatiki v. Dvasios arkikatedra, kurioje saugomi Vilniaus kankini Antonijaus (Antano), Jono ir Eustachijaus palaikai. Lankydamiesi Lietuvos Unit v. Trejybs katedroje susipaino su Bazilijon vienuolynu ir valgsi po ymij vienuolyno cel Nr. 4, kurioje kaljo poetas Adomas Mickeviius ir kuri literatros istorijoje inoma Konrado cels vardu: toje paioje celje Adomas Mickeviius kalino pagrindin Vlini III dalies veikj. Rudeninio Vilniaus gatvmis gimnazistai su savo mokytojais keliavo prie stebuklingo Gailestingojo Jzaus paveikslo, kuris kukli banytl sutraukia piligrimus i vairi pasaulio valstybi. Apsilankymas Vilniaus sakraliose erdvse atgaivino projekto dalyvi sielas aminomis tikjimo, vilties ir meils vertybmis.