Nacionalin Lietuvos bibliotek savait

Apsilankiusius 1a, 2a, 3a, 3b, 4b klass mokinius bibliotekinink supaindino su paia biblioteka: jos paskirtimi ir funkcijomis, mokiniams skirt knyg laikymo vieta ir idstymu, knyg vairove, pagrindiniais ir papildomais knyg elementais, informacijos paiekos bdais. Buvo parengta vaikik knyg paroda, o kiekvienai klasei numatyta skirtinga praktin veikla. Pirmokai pie bibliotek, turjo surasti lentynas, kuriose yra knygels maiesiems. 2a klass mokiniai dalyvavo viktorinoje Mes i H. K. Anderseno pasak. Daugiausiai skaitom itrauk atspjo Rta Malcit. Jai buvo teikta atminimo dovanl. Kiekvienas 4b klass mokinys augino knyg med su vaik raytoj pavardmis. Ketvirtok medeliai praydo raytojo parayt knyg pavadinim iedlapiais. ydint medeli sod pagyvino ir 3b klass sukurtas imtakojis su vaik raytoj pavardmis. 3a klass mokiniai susipaino su pagrindiniais knygos elementais, knyg vairove (inynais, odynais, enciklopedijomis) ir puikiai atliko uduot: savarankikai pasirink knygas, vaikai jas perirjo ir teisingai nusak knyg turin, vardino, kokios tai knygos. Vis savait vyk renginiai primin, jog biblioteka tai tikrai ta erdv, kurioje inios ir informacija laukia kiekvieno ateinanio.