Drss, stiprs ir vikrs i 6a

Lietuvos ryto televizijos urnalist ir operatorius lanksi ms gimnazijoje net 2 kartus, filmavo 6a klass mokinius, sukr 2 pristatomuosius filmukus. Atkrintamosiose varybose Ramygalos etokai varsi su mokiniais i venioni bei Pilviki ir pateko pusfinal. T kart laidos sveias buvo daugkartinis olimpinis empionas disko metikas Virgilijus Alekna. pusfinal , kuriame varsi Ramygalos, ygaii ir Stakliki komandos, ramygalieius palydjo gausi palaikymo komanda, atsiveusi daug plakat ir nuolat skandavusi, plojusi. Laidos sveias buvo futbolininkas Deividas esnauskis. Nors pusfinalyje ir buvo pralaimta labai nedideliu tak skirtumu ygaii komandai, ms etokai diaugsi Malsenos prizais ir grdami namus dalinosi nepakartojamais spdiais.

Sveikiname drsius, stiprius ir vikrius 6a klass mokinius, j kno kultros mokytoj bei klass aukltoj ir silome pasigroti TV projekto organizatori ufiksuotomis varyb akimirkomis.