Akcija Veiksmo savait BE PATYIؓ

Bdami tarpusavyje draugiki, tolerantiki, paslaugs, geranoriki ir mandags, stengdamiesi neprasivardiuoti, nesimuti, neeidinti, neerzinti, neskriausti, klass kolektyvai visas penkias dienas rinko draugikumo pauktelius. Tarp 14 klasi draugikiausi 2a, 2b ir 4b kolektyvai. Tarp 5II klasi 8a ir IIa klasi kolektyvai. Tik vien dien pristigusiems draugikumo, buvo galima pelnyti papildom draugikumo pauktel sukrus plakat, piein ar kok kit darb, kuriame atsispindt draugikumo, bendravimo be patyi tema. 1a, 3a ir 3b klass jau sukr plakatus, o 5b, 7a, 7b, 8b, Ia, Ib ir IIb darb dar laukiame. Primename, kad verta pasistengti, nes draugikiausios klass bus pakviestos irti pasirinkto spektaklio tradiciniame gimnazijos festivalyje Palps teatras 2015. Dalis klasi kolektyv prisijung prie Panevio rajono pedagogins psichologins tarnybos inicijuojam akcij ir kr draugysts traukinuk, pie draugikiausio filmuko herojus, kr darbus kvilingo technika. Keli ms gimnazijos mokini darbai eksponuojami Panevio rajono savivaldybje. Kvieiame aplankyti parod ir gyventi draugikai ne tik savait, bet visus metus!