4a Naktis mokykloje

Smagi vents nuotaik nuoirdiais sveikinimais ir linkjimais kr patys ketvirtokai. Net eis kartus skambjo dainel Su gimimo diena. Kiekvienam pavasarinukui klass draugai dovanojo po knyg. Gimtadienis visada smagi vent, kai norisi lti, diaugtis, linksmintis. Renginyje Naktis mokykloje sveiavosi keramik Stanislava levait. Ji ved usimim, kurio metu ketvirtokai kr darbelius i amoto. Po rimto darbo mokiniai oko diskotekoje, irjo kino filmus, sportavo, aid vairius stalo bei sportinius aidimus. Kadangi artja graiausia pavasario vent v. Velykos, ketvirtokai, padedant mokytojai, susipaino su vienu seniausi kiauini marginimo bd daymu vaku. Tai buvo puiki proga pajusti v. Velyk dvasi. Laikas gimnazijoje prabgo nepastebimai. Bdami kartu, mokiniai dar geriau paino bendraamius, turjo galimyb bendrauti ir bendradarbiauti vairiose veiklose. SPDIAI, pasak ketvirtok, NEPAKARTOJAMI!