Edukacin ivyka

Vasario 26 dien projekto dalyviai vyko Paaislio vienuolyn pagilinti inias apie ramygaliet, tikjimo ir lietuvybs puoseltoj, v. Kazimiero vienuolijos krj Marij Kazimier Kaupait, ir susitikti su v. Kazimiero kongregacijos vienuolmis. Seserys kazimieriets aprod Paaislio vienuolyn. Isamiai papasakojo apie baroko stiliaus vienuolyno ansambl, jo atsiradim, diugius ir skausmingus metus. Vienuolyne kurtoje ekspozicij ir edukacini program klasje mokiniai klaussi sesers Silvijos pasakojimo apie gyvenim vienuolyne iandien ir dvasin Marijos Kazimieros Kaupaits palikim. I Paaislio vienuolyno vyko Kauno paminklin Prisiklimo banyi, norintieji galjo ulipti aukiausi Lietuvos banyi, pasivaikioti banyios stogo terasoje. U galimyb dalyvauti ioje edukacinje ivykoje ms gimnazistai dkingi klebonui Edmundui Rinkeviiui.