Futboliukas 2015

Varybos buvo vykdomos olimpine dviej minus sistema trijose amiaus grupse. I grupje aid vaik darelio ir pirm klasi maieji futbolininkai (13 komand). II grupje antrtrei klasi futbolininkai (16 komand), III grupje ketvirtpenkt klasi futbolininkai (10 komand). Malonu paminti, kad ms sveiai i Vilkijos atve net eias komandas, o i Panevio miesto ir rajono turnyre dalyvavo 9 komandos. Sporto sal buvo padalyta tris aikteles. Per pustreios valandos suaistos 74 rungtyns. Pirmoje grupje I viet ikovojo uoliuko komanda i Dembavos. Antroje grupje pergal vent Vilkija-2 komanda. Treioje grupje nugaljo eiminink REAL komanda. Sveiai i Vilkijos ikovojo net 5 prizines vietas visose amiaus grupse. Nugaltojai buvo apdovanoti taurmis ir medaliais, o prizininkai atitinkamo laipsnio medaliais. Varybas organizavo gimnazijos kno kultros mokytojai metodininkai Giedr Maelien ir Egidijus Marozas, Ramygalos seninijos sporto metodininkas Mindaugas Marozas bei apie 20 ms gimnazijos mokini, kurie teisjavo, sekretoriavo ir palaik tvark.