Paskutinis skambutis

Rugsjo pirmj dvyliktokai mokykl palydjo br nedrsi pirmokli. Paskutinio skambuio vents dien jau gtelj ir idrsj jie ne tik praved abiturientams linksm pamokl, bet ir palydjo juos akt sal. ia lauk vienuoliktokai, kurie po maj okj atlikto okio Andriui Strelinui ir Gustinai Jaraitei pasil pasimatuoti pirmoko mokyklin suol, pavartyti altinl, atgaivinti prisiminimus, paleisti mokyklini dien simbol popierin lktuvl, kad pildytsi paios didiausios abiturient svajons. Sugrti nerpestingus ir spalvingus pirmuosius metus padjo dainavimo studijos nariai, pirmosios mokytojos Kristina arnauskien ir Asta emkauskien. Energingas okis, skaidrs su mokyklini met nuotraukomis, lyrika daina trumpam sugrino paauglysts metus, kai vis pasaul pradedame kitaip matyti, kitokios jo spalvos, ir odiai, ir mintys, kitaip noris juoktis, kitaip dti ingsn. Mokykl lyg saugi uuovj paliekantys abiturientai iklaus daug prasming odi, kuriuos tar gimnazijos direktorius Algis Adainas, Seimo narys Domas Petrulis, Ramygalos seninas Valdas Chirv, klass vadov Sigut alnerinien, abiturient tveli atstovas. Kaip priminim apie mokyklins vaikysts al vienuoliktokai padovanojo varpelius, kurie savo skambesiu nuaidjo ne tik per sal, bet ir per abiturient irdis. Ne maiau svarus buvo pai abiturient odis, kur sustiprino Andriaus Strelino atlikta daina, mokytojams teiktos gls, nuoirds padkos odiai, Aists Sinicaits ir Rtos Petrauskaits perskaitytas dvyliktok testamentas. Abiturientai vent ubaig laikydamiesi susiklosiusios tradicijos prieais senj gimnazijos pastat pasodindami medel.

Tebna su jumis ir vandenys, ir em, viesus aki dangus ir baltas koj kelias!

Paskutinio skambuio akimirkos