Socialinio projekto Aspirinas renginys

Aspirinas - tai Kauno technologijos universiteto (KTU) inicijuotas socialinis projektas, kurio metu silomas simbolinis vaistas nuo moksleivius kankinani galvos skausm seminarai, kuri metu moksleiviams padedama sprsti j jaun moni ir juos supanios aplinkos problemas.

Renginio metu projekt Tavo mentorius, Svajoni akademija, Sniego gnit lektorius Mindaugas Vidugiris ved paskait Atrask savo gabumus, kuria siek padti mokiniams atrasti save, krypt, kurioje jie galt studijuoti, save realizuoti ir siekti karjeros. Jie turjo galimyb su visai nepastamais monmis megzti pokalb, lavinti kalbjimo gdius, tinkamai reikti mintis. Pasak lektoriaus, bendraudami ne tik atrandame save, bet ir susipastame su tais, kurie turi t pai tiksl gyvenime, galime mokytis i j, gyti nauj ini.

Po paskaitos moksleiviams buvo parodytas originalus ir specialiai iai temai parinktas filmas Laisvs puslapiai apie jaun mokytoj Erina Gruvel, kuri kvp nepaangius mokinius mokytis pakantumo bei painti pasaul u mokyklos rib, kitaip irti gyvenim.