Geltona. alia. Raudona

geltona.zalia.raudona1Sporto salje vyko krepinio technikos varybos, kurias organizavo kno kultros mokytojai Giedr Maelien ir Egidijus Marozas. 5-6 klasi tarpe I viet um Karil Liuinait (5a), Modestas Lipickis (5a), II viet Rasita Jarait (6a), Edgaras Karitonis (6a), III viet Gabija Chirv (5a), Svajnas Vasiliauskas (5a). 7-8 klasi mergaii tarpe I viet um Gabriel Barauskait (7a), II viet Raminta Krasauskait (7a). Tarp berniuk I viet um Dovydas Rakauskas (8b), II viet Lukas Bruaitis (7b), III viet Arnas Basijokas (8b). Tarp I-II klasi mergin I viet um Austja Katinait (Ia), II viet Gabriel Kancyt (Ib). Vaikin tarpe I viet ikovojo Rytis Karpaviius (Ia), II viet Ernestas Putminas (Ia), III viet Saulius Strelinas (Ib). Tarp II-IV klasi mergin I viet um Graina Stanikait (IIIa), II viet Janina ambarauskait (IVb), III viet Dovil Adainait (IVb). Tarp vaikin I viet ikovojo Aurimas Voika (IIb), II viet Paulius Putrimas (IVb), III viet Danielius etokas (IIIa).

II aukto foj vyko istorijos mokytojos Eugenijos Naulickiens ir chemijos mokytojos Zitos akeviiens vedamas aidimas Taip. Ne. Ms Lietuva, kuriame dalyvavo II-IV klasi mokiniai. ini lyderiais tapo Rta Petrauskait (IVa) ir Tautvydas Petrauskas (IIIa).

Lietuvi kalbos mokytoj Astos Brazdioniens, Rimantos ernogaiens, Laimos Grikaits ir Danguols sinaits kabinetuose 5-8 ir I klasi komandos atlikinjo kalbines ir literatrines uduotis, kurias paruo ir pateik II ir III klasi mokiniai.

Akt salje vyko mokytoj Biruts Tamokaitiens ir Dals Tamoliniens vedama viktorina, kurioje tarpusavyje varsi 7a, 7b, 8a, 8b klasi komandos. Vliau susitiko 5a, 5b, 6a, 6b klasi atstovai, o taip pat Ia ir Ib klasi komandos.

Per penkt pamok visi susirinko akt salje, kur nuskambjo Jokbo Fedorkino atliekamas muzikinis krinys. Gimnazistai iklaus gimnazijos direktoriaus Algio Adaino kalb. Atj akt sal pradini klasi mokiniai visus susirinkusius apjuos savo pagaminta juosta. Buvo paskelbti ir apdovanoti patys aktyviausi, iradingiausi.