2a ir 3a edukacin ivyka Kaun

Niekas kitas taip netikjo knygos galia vaikui, kaip garsi ved raytoja Astrida Lindgren. Ar inote, kad i Astridos Lindgren knyg bt galima vienas ant kito pastatyti 175 Eifelio boktus ir keturis kartus apjuosti ems rutul; kai kuriose alyse knygos Pep Ilgakojin ir Maylis, kuris gyvena ant stogo buvo udraustos dl pernelyg irading unybi; 1991 metais, po Sausio 13-osios, Astrida Lindgren para laik Soviet Sjungos vadovui Michailui Gorbaiovui. Raytoja reikalavo laisvs lietuvi, latvi ir est tautoms, o labiausiai VAIKAMS.

Su ia raytoja vasario 9 dien susipaino 2a ir 3a klass mokiniai su savo mokytojomis L.erniene ir G.Navikiene Nacionaliniame Kauno dramos teatre pairj spektakl Astrida. Pjess autors ir reisiers I.Paliulyts, puiki aktori dka vaikai teatro scenoje ne tik ivydo garsi raytoj toki, kokia ji buvo i ties vis dar vaikika savo siela, maikti, pilna idj, su viltimi velgianti pasaul, bet ir igyveno sudting Astridos tapsm pasauline raytoja.

Po spektaklio vaikai apsilank pramog centre Megiukas, kur atsidr magikoje koral, rif, vairiaspalvi jr gyventoj karalystje.