Integruota pamoka ivykoje Vilni

Lietuvos nacionaliniame muziejuje, didiausioje alyje Lietuvos istorinio kultros paveldo saugykloje, jie dalyvavo edukacinse programose algiriui 600 ir Heraldika: gilino inias apie algirio m, kr savo gimins herb. Apirdami muziejuje vykstani respublikin iaudini sod parod, gimnazistai inaudojo puiki galimyb vienoje vietoje pamatyti iuos nuo sen laik lietuvio namus puoianius unikalius tautodails krinius, simbolizuojanius mogaus gyvenimo tarpsnius, Visatos sandar. Susipain su iaudini sod form ir krimo technik vairove, prisimin lietuvi liaudies apeigas, paproius, vyresni klasi mokiniai per dails pamokas sukurs erdvin arin kompozicij i iaud.

Ivykos metu mokiniai pasikartojo architektros stilius, aplankydami emutins pilies teritorijoje stovini Arkikatedr bazilik, gynybin bokt, v.Onos banyi ir Bernardin vienuolyno ansambl, Rotu, v.Jon banyi.