Netradicin ugdymo diena 58, IIV klasi mokiniams

netrad.ugd.diena1Pirmieji to dovan kvapo kvp 26 ms gimnazijos mokiniai, kurie buvo labai laukiami ioje salje. Kuo gi jie ypatingi? Jie ino paslapt, kaip metai i met mokytis gerai ir labai gerai. Gimnazijos direktorius A.Adainas atminimo dovanles teik 5a klass mokinms G.Chirv, K.Liuinaitei, D.Petronaitytei, L.egamogaitei, 5b klass mokinms I.Palionytei, G.Trumpickaitei, R.Ulytei, 6a klass mokiniams S.Grybaitei, R.Kikytei, M.Railai, 6b klass mokiniams T.Blazeviiui, S.Giedraiiui, 7a klass mokinei K.A.Kairytei, 8a klass mokinms U.levaitei, V.Petrauskaitei, Ia klass mokiniui L.Keeviiui, IIa klass mokinei R.Samsonaitei, IIb klass mokinei B.Kisielitei, IIIb klass mokiniams M.Adainui, R.Ddai, K.Grigaitei, D.Kirdeikiui, D.Sidorkinui, IVa klass mokinms G.Karalitei, L.Vertelkaitei, IVb klass mokinei G.Jaraitei. Nuoirdius sveikinimo odius tar i mokini klasi aukltojos ir bendraklasiai.

Paskelbti kaldini instaliacij konkurso Kaldinis medis rezultatai. I viet um ir sald priz laimjo 8a,b klasi instaliacija Paslaptis, II viet Ia,b erkno idaigos, III viet 5a,b iemos pasaka ir IIa Kaldmedio solo. irov simpatij prizas atiteko IIb instaliacijai Met laikai. Valgyklos vedja I.Bistrien tradicikai apdovanojo gimnazijos valgykl papuousios instaliacijos (iemet tai buvo IIIa,b klass Skani Kald) autorius.

Burt keliu i 10 domiausi ir iradingiausi kaldini instaliacij tem buvo itraukta ir paskelbta 2014 met kaldini instaliacij tema. Tai IIa klass mokins E.Lipickyts pasilytos Muzikins Kaldos.

Kno kultros mokytoja G.Maelien ir gimnazijos direktorius teik ei skirting laipsni Lietuvos kno kultros enklus ir paymjimus. Juos gavo devyniolika gerai fizikai pasirengusi ir valdiusi su sportu susijusi informacij gimnazist. Bronzos enklu apdovanoti L.Liberis (IIIa), K.ermuknyt (IIIb), R.Karpaviius (Ia), L.uolys (IIa). Sidabro enklu A.Kritonaityt (IIIa).

Sidabro su uolo akele enklu apdovanoti V.Glebauskas (IIIa), L.Gorodeckas (IIIb), S.Maelis (IIa), R.Karalit (IIIa), P.Gudelis (IIb), aukso enklu L.Arciauskait (IIIa), G.Stanikait (IIIa), D.etokas (IIIa), G.Valuis (IVb), M.elnys (IVa), M.Meinskas (IVa), aukso su uolo akele enklu R.Urbonaviius (IVa), D.Magelinskas (IVa). Aukso su uolo vainiku enklu apdovanotas V.Peelinas (IVa).

Muzikos mokytojos S.Adomaitiens vadovaujami dainavimo studijos nariai gimnazijos bendruomenei teik muzikin dovan kompozicij Pasauliu netikiu, o pasaka tikiu.

Kol 7-8 klasi mokiniai akt salje aid aidimus, suko ratelius, vyresnieji stebjo graia daugiamete kaldine tradicija tapusias krepinio varybas tarp IV klasi komandos ir mokytoj. Abiturientai pedagogams teik karalik dovan uleido jiems nugaltoj laurus.