Ia klass edukacin ivyka Vilni

Antroji ivykos dalis buvo skirta Arkikatedros poemiams. Gimnazistai susipaino su poemiuose rengta ekspozicija, kuri atspindi arkikatedros istorij, jos statybos ir rekonstrukcijos etapus nuo XIII amiuje karaliaus Mindaugo statytos pirmosios Lietuvos katedros iki paskutins jos rekonstrukcijos.

Treia turiningos ivykos dalis buvo skirta apsilankymui Vilniaus senamiestyje esanioje Lietuvos Respublikos prezidentroje LR prezidento rezidencijoje ir darbo vietoje. Mokiniai pasivaikiojo

Reprezentacine laiptine, usuko emlapi, Delegacij sal. Apsilank pagrindinje rm salje, kurioje vyksta kredencial teikimas, apdovanojimai, visuomens susitikimai su Prezidente Baltojoje salje. Pamat Deryb sal, kurioje vyksta oficiali delegacij susitikimai, derybos. Suinojo, kad Mlynoji sal pavadinim gavo dl mlynos sien spalvos ir yra skirta Prezidents konfidencialiems pokalbiams. aliojoje salje Prezident kasdien posdiauja su vyriausiais patarjais, o Pasitarim salje - posdiauja su Seimo, Vyriausybs, vairi visuomenini institucij bei organizacij atstovais. Gimnazistai lanksi ir Prezidents darbo kabinete, kur Prezident dirba, priima nedideles svei delegacijas, taip pat i ia transliuojami jos pasisakymai ir ventiniai sveikinimai per televizij.

Daugiau kelions akimirk.