Pradini klasi tveli susirinkimas

Panevio rajono Visuomens sveikatos centras vykdo sveikatingumo projekt Sportuokime visi, aukime sveiki, kurio tikslas formuoti ir lavinti mokini laikysen, sumainti mokini su netaisyklinga laikysena skaii. Pradini klasi mokiniai ir j tveliai iklaus lektoriaus kineziterapeuto Mindaugo Polos paskait Sdjimo menas.

Nuo spalio mnesio ms gimnazijoje gyvendinamas V Asmenybs ugdymo instituto Rafaelis projektas, skirtas vaik socialini ir emocini gebjim ugdymui. iai temai buvo skirta edukologs, Asmenybs ugdymo instituto Rafaelis direktors Marijos Mendels-Leliugiens paskaita Tarpusavio santyki filosofija: asmenins ir kitos ribos, poiri ir vertybi skirtumai, konflikt valdymas. Lektor kalbjo, kad pyktis trunka dvi minutes, o toliau ms galvose brsta saldus kerto planas. Susirinkime dalyvavusius tvelius ji supaindino su bdais, padedaniais vaikams suprasti savo ir kit emocijas, jas iveikti ir suvaldyti.

Po paskait vyko 2-4 klasi susirinkimai, o pirmok tveliams prisistat gimnazijos psicholog Aura Mikelaitien, kuri supaindino su pirmok mokyklins adaptacijos tyrimo rezultatais ir juos aptar.