Sniego gnits susitikimas su Jack Irwin

Ilinojaus (JAV) International Snowball Association atstov ir Sniego gnits programos Lietuvoje iniciatori bei koordinatori Jack Irwin gerai pasta rajono gnitieiai. Susitikimo metu sveias praved trump seminar Uostas. Kalbdamiesi, kokias asociacijas sukelia is odis, atsakindami klausimus, kas tame uoste vyksta, k jis suteikia laivams, kurie bna labai skirtingi ir turi labai vairi poreiki, jaunieji seminaro dalyviai nejuia suprato, kad Sniego gnit irgi kaip saugum teikiantis uostas. Susitikdami, pasidalindami mintimis, jausmais, igyvenimais, jie isikrauna. Pasikrauna supratimo, geranorikumo, ypsen, apkabinim. Sniego gnitje gali bti tuo, kuo yra i tikrj. Ne vien privert nusiypsoti Jack Irwin pasakymas: Buvau labai durnas, nes bdamas jaunas rkiau, nordamas pritapti prie draug. Kai paskaiiavau, kad dmais paleidau ne vien kelion Europ, meiau rkyti.

Dar viena renginio vienia, buvusi gnitiet Judita Korsakien, papasakojo, kaip atjo Sniego gnit ir kaip tai paveik jos gyvenim. Judita daug met dirba socialinje srityje su vaikais ir jaunimu i socialiai atskirt grupi. Ji pristat savo eimos verslu tapusius senovinius stalo aidimus, pamok juos aisti. Pridursim, kad Judit gerai pasta Ramygalos miesto Garuck kaimo bendruomens vykdyto projekto Pasidaryk ir aisk dalyviai, kuriems perdav nuoirdius linkjimus.

Ramygalieiai labai dkingi Naujamiesio gnitieiams u filmuk, suteikus prog dar kart prisiminti SG stovykl.