Psichologin pagalba Ramygalos gimnazijoje

Mokykloje dirbanio psichologo veiklos sritys:

Konsultavimas: psichologini, asmenybs ir ugdymosi problem turini mokini, j tv (globj, rpintoj) ir mokytoj konsultavimas i problem sprendimo klausimais.

vertinimas: mokinio gali ir sunkum vertinimas, nustatant raidos ypatumus, asmenybs ugdymosi problemas bei specialiuosius ugdymosi poreikius.

vietimas: mokini, tv (globj, rpintoj), mokytoj vietimas vaiko raidos psichologijos, pedagogins ir socialins psichologijos klausimais.

Psichologini problem prevencija: psichologini problem prevencijos poreikio vertinimas, prevencini priemoni bei program rengimas, organizavimas, gyvendinimas.

Tiriamoji veikla: mokykloje aktuali psichologini tyrim atlikimas, atsivelgiant bendruomens poreikius.

Konsultavimas profesijos pasirinkimo klausimais.

Tai svarbu:

Garantuotas turimos informacijos konfidencialumas bei korektikas gaut duomen panaudojimas.

visus Jums rpimus klausimus, pageidavimus psicholog atsakys e-patu: ramygalos.psichologas@gmail.com

KONSULTACIJ TVARKARATIS