Netradicinio ugdymo diena „Geltona. Žalia. Raudona“

Kovo 9 dieną vyko netradicinio ugdymo dienos „Geltona. Žalia. Raudona“, skirtos Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios datoms paminėti, renginiai. Pasipuošę tautine simbolika 5–8, I–IV klasių mokiniai dalyvavo integruotose pamokose „Lietuva“. Per penktą pamoką vyko klasės vadovo valanda. Mokiniai rinko 30 žodžių Lietuvai, ant geltonų, žalių, raudonų lapų užrašė po 5 ryškiausias Lietuvos asmenybes, įvykius, laimėjimus. Su išmone atlikti klasių darbai papuošė II aukštą. Per šeštą pamoką vyko šventinis koncertas aktų salėje, kurį pradėjo šokio mokytojos Renatos Rakašienės šokėjos, įspūdingų nuotraukų su Lietuvos vaizdais fone atlikusios šokį su juostomis. Šventinio koncerto vedėjos Ugnė Čeponytė (Ia) ir Rimtė Juozaitytė (Ia) pakvietė visus sugiedoti Tautišką giesmę. Renginio dalyvius Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-ųjų metinių proga pasveikino gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas. Po to sekė 1a klasės mokinių šokis „Skruzdės“, šokių grupės „Gintarėliai“ šokis „Artojėliai“. Po Viktorijos Janionytės (6b) padeklamuoto eilėraščio „Gimtoji kalba“  gimnazijos direktorius apdovanojo visą būrį mokinių, kurie dalyvavo raštingiausio gimnazijos mokinio konkurse. Po „Gintarėlių“ jaunių grupės šokio „Žiužis“ ir Adelės Liužinaitės (5a) padeklamuoto eilėraščio gimnazijos direktorius apdovanojo daug talentingų mokinių, dalyvavusių įvairiuose konkursuose, olimpiadose ir garsinusių mūsų gimnaziją. Renginys buvo užbaigtas  Armandos Kulbytės (Ib) padeklamuotu eilėraščiu ir dvyliktokų atliktu šokiu „Raudoni vakarai“.