Vaikų linija

Pamokų laikas

  • 8.00—8.45
  • 8.55—9.40
  • 9.50—10.35
  • 11.00—11.45
  • 12.00—12.45
  • 12.55—13.40
  • 13.50—14.35
  • Nuorodos

    Skaitiklis

    

    Olimpiada „Mano gaublys“

    I-III vietų laimėtojai 2–4 klasių mokinių grupėje:

    Emilija Dangveckaitė (2) – I vieta,

    Justina Masiokaitė (2) – I vieta,

    Brigita Navickaitė (2) – II vieta,

    Gytis Radziulis (2) – II vieta,

    Indraja Striškaitė (2) – II vieta,

    Emilija Trumpickaitė (2) – II vieta,

    Albinas Batavičius (2) – III vieta,

    Alina Bogdanova (2) – III vieta,

    Kristupas Augulis (3) – I vieta,

    Meida Levickytė (3) – II vieta,

    Gabija Zupkaitė (3) – II vieta,

    Kajus Pečeliūnas (3) – III vieta,

    Dominyka Masiokaitė (4a) – I vieta,

    Vakarė Liužinaitė (4a) – II vieta,

    Justina Jakaitytė (4a) – III vieta,

    Gabrielius Kiuberis (4a) – III vieta,

    Austė Miliūnaitė (4a) – III vieta,

    Agnius Markevičius (4b) – III vieta.


    Kovo 4 dieną geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“, kurią organizavo geografijos mokytojos metodininkės Justina Meilutienė ir Birutė Tamokaitienė, dalyvavo penkiasdešimt keturi 6–8 klasių mokiniai.

    Olimpiados prizininkai:

    Žygintas Motužas (6a) – I vieta,

    Kotryna Žukaitė (6b) – II vieta,

    Ugnė Pečeliūnaitė (6a) – III vieta,

    Laurynas Rimša (7b) – I vieta,

    Rugilė Bielskytė (7a) – II vieta,

    Viktorija Staškūnaitė (7b) – II vieta,

    Žygintas Petrauskas (7a) – III vieta,

    Gileta Švilpaitė (7a) – III vieta

    Domantas Augulis (8b) – I vieta,

    Marijus Glebauskas (8b) – II vieta,

    Airelija Marozaitė (8a) – III vieta,

    Evaldas Leckas (Ib) – I vieta,

    Ugnė Čeponytė (Ia) – II vieta,

    Ignas Banaitis (Ia) – III vieta,

    Tadas Savickas (Ia) – III vieta,

    Greta Čiplytė (IIb) – I vieta,

    Edvinas Gerdvila (IIa) – II vieta,

    Eva Narbutaitė (IIb) – II vieta,

    Domantas Turulis (IIb) – II vieta,

    Edgaras Raudonis (IIa) – III vieta,

    Dovydas Tumelis (III) – I vieta,

    Jonas Nemanis (III) – II vieta,

    Karolis Zdanevičius (III) – III vieta.


    Sveikiname prizininkus ir jų mokytojas!

    Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu