Dešimtokų diena

Per šeštą pamoką vyko oficialioji „Dešimtokų dienos“ dalis. Į iškilmingą „Dešimtokiados 2020“ uždarymo ceremoniją, kurią vedė Aušrinė Aleknavičiūtė (Ia) ir Iveta Jurgaitytė (Ia), atvyko dešimtokų mokytojai. Skambant energingai dainai paskui šokėjas Ugnę Čeponytę (Ia) ir Rimtę Juozaitytę (Ia) į aktų salę įžygiavo dešimtokų komandos su vyr. treneriais, vėliavomis. Komandų kapitonai Edvinas Gerdvila (IIa) ir Domantas Turulis (IIb) trumpai pristatė savo komandas, šūkius. Po vedėjų įžanginio žodžio kalbėjo Ramygalos gimnazijos „Sporto komiteto pirmininko pavaduotoja“ Regina Petrulytė, kuri palinkėjo dešimtokams sėkmės laikant PUPP`ą, neprisirinkti geltonųjų ir raudonųjų kortelių, ugdytis sportinę valią ir atkaklumą šturmuojant mokslo aukštumas. Po to sekė video kronikos kadrai apie „Dešimtokiados 2020“ sportininkų nueitą dešimties metų kelią. Dešimtokus pasveikino viena iš „pirmųjų trenerių“ – Dalė Briaunienė, pasidalinusi šiltais prisiminimais iš pradinės mokyklos metų. „Komandų“ vyriausieji „treneriai“ Olga Alejūnienė ir Vilius Grockis papasakojo, kaip sekėsi ruoštis dešimtmečio žaidynėms ir savo auklėtiniams įteikė vitaminų „bombą“. Renginio vedėjos pasiteiravo dešimtokų, ar jų nepykina, kai paima knygą į rankas? Nuskambėjus sutartinam teigiamam atsakymui į salę buvo pakviestos „medicinos“ darbuotojos Armanda Kulbytė (Ib) ir Gabija Lukošiūnaitė (Ib), kad sportininkus paskiepytų nuo pavasarinės pasiutligės ir korona viruso. Palinkėjusios linksmai mokytis bent iki pavasario, ceremonijos vedėjos paskelbė apie iškilmingą apdovanojimų įteikimo pradžią. Gimnazijos „Sporto komiteto pirmininko pavaduotoja“ Regina Petrulytė kiekvienam dešimtokui ir jų klasės vadovui įteikė po medalį už dešimtmečio nuopelnus. Renginį baigė dešimtokų padėkos žodis pirmosioms mokytojoms Dalei Briaunienei, Astai Žemkauskienei, klasių vadovams Olgai Alejūnienei ir Viliui Grockiui, mokytojams. Už nuotaikingą renginį dešimtokai įteikė saldžias „padėkas“ devintokams.