Kalėdiniai renginiai

Šv. Kalėdų proga gerumo akcijoje „Dovana vienišiems seneliams“ dalyvavo 3a klasės mokiniai (mokytoja Gerda Navikienė). Ramygalos globos namų gyventojams jie padovanojo pradinių klasių mokinių sukurtų kalėdinių atvirukų ir vaidinimą „Katės namai“, padeklamavo eilėraščių. Vaikams labai patiko šiltas priėmimas bei senelių dovanoti saldumynai.

Gruodžio 20 dieną 3a klasės mokiniai minėtą vaidinimą parodė ir savo artimiesiems. Tą pačią dieną vyko pirmokų kalėdinis rytmetis „Nykštukų kalėdos“ ir 4a klasės adventinė popietė „Vai ir atbėga Kalėdos“. Ketvirtokai prisiminė senolių papročius, Kūčių nakties burtus, minė mįsles, dainavo adventines dainas, žaidė žaidimus, giedojo kalėdines giesmes.

Pradinių klasių mokiniai ir gimnazijos darbuotojų ikimokyklinio amžiaus vaikučiai dalyvavo išvykoje į kalėdinį-naujametinį spektaklį „Varlė karalienė“.

Gruodžio 21 dieną į kalėdinius renginius rinkosi 5–8, I–IV klasių mokiniai. Aktų salėje vyko apdovanojimų už kalėdines instaliacijas įteikimo ceremonija. Gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Regina Petrulytė pristatė visas septynias šiais metais sukurtas kalėdines instaliacijas, o gimnazijos direktorius  Algis Adašiūnas įteikė padėkas ir šventinius tortus. Po to 5b, 6b, 7–8 ir I klasių mokiniai bei visi norintys dalyvavo „Kalėdinių dainų“ karaokė. Renginį surengė ir vedė muzikos mokytojos Snieguolės Adomaitienės vadovaujamos dainavimo studijos nariai.

Ir šiais metais sporto salėje vyko kalėdinis tinklinio turnyras, kuriame pergalę šventė pajėgi ir energinga dvyliktokų komanda.

Kalėdiniu paštu pasirūpino IIa ir IIb klasių mokiniai.

Galerija.