Integruota pamoka

Mergaits pirmos paov kepin orkait, o vyrukams teko patirti ir nerimo liko nepanaudoti iplakti kiauini baltymai! Reikjo sugalvoti, kaip juos maiyti tel. Su ia klitimi jie susitvark gerai. Kol medaus pyragai kep, visi svetainje susirink anglikai aptarinjo tai, kas buvo padaryta: grups ivardino produktus, kuriuos naudojo, eig, paminjo, su kokiais sunkumais susidr. Mokiniai prisipaino, kad btent per i pamok geriausiai simin anglikus odius, susijusius su maisto produktais ir kepinio ruoimo eiga. Po aptarimo kaip tik buvo laikas traukti pyragus i orkaii. Abiej grupi pyragai puikiai ikilo. Mokytoja Sandra mano, kad atuntokams buvo smagu ragauti pai ikepto kepinio. Ji stebjo, kaip per asmenin patyrim ir skming ibandym atsirado mokini pasitikjimas savimi. Dabar jie drsiai gals padti namuose mamoms ruotis ventms. Dar viena patirtis k tik ikepto pyrago ragavimas ir jo skonio palyginimas kit dien. i integruota pamoka vyko kaldini rengini gimnazijoje ivakarse, tad 8b klass mokiniai tikriausiai buvo vieninteliai, kurie per klass vadovo valand mgavosi ir savo keptais pyragais. Taip labai simbolikai ir naudingai mokytojos Sandra ir Asta inaudojo mokom tem apibendrinim, priekaldin laikotarp ir klass pasibuvim kartu prie atostogas. Po turiningos, kvapnios ir gardios pamokos mokiniai isiskirst su ypsenomis lpose ir sak, kad nori toki pamok daugiau.