Projektas

Vaikams labai patiko ruoti kaldines dekoracijas, karpinius klasei papuoti. Su diaugsmu jie prim Ramygalos kultros centro darbuotoj kvietim prisidti prie dekoracij miestui papuoti gaminimo. Puikus ketvirtok sukurtas kaldinis atvirukas papuo miesto aikt. Su savo mokytoja vaikai kr ir ra kaldinius sveikinimus tveliams ir nuolat ms vis reikmmis besirpinantiems mokyklos darbuotojams. Neumirti liko ir Ramygalos palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninje besigydantys senoliai. Jiems 4a klass mokiniai suvaidino spektakl Atuonios snieguols ir vienas nyktukas. Ramygalos palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninje besigydantys senoliai ir darbuotojai buvo apdovanoti vis Ramygalos gimnazijos pradini klasi mokini sukurtais kaldiniais sveikinimo atvirukais. Gruodio 21-oji tapo labai svarbia diena ketvirtokams. Visos veiklos ios dienos pamokose buvo siejamos su artjania Kald vente: Kaldinis rytmetis su karta arbata ir sausainiais, kaldini mandal spalvinimas, sveikinimai, padkos, kaldins dovanls ir vis labai lauktas spektaklis Atuonios snieguols ir vienas nyktukas. Vaikams smagu buvo matyti piln irov sal ir girdti j aplodismentus! O u visus gerus darbus mokytojos Astos aukltiniai buvo apdovanoti Kald senelio kvietimu susitikti su juo Panevio bendruomeni rmuose. Pasivalg po ventikai ipuot Panevio miest, pairj spektakl Pelen, palinkj vieni kitiems skming ateinani met, 4a klass mokiniai ikeliavo atostogauti.