Tarptautin mokytoj diena

Renginio metu buvo paskelbta net 15 nominacij, steigt remiantis vykdyta mokini apklausa. Nominacij nugaltojams dvyliktokai teik simbolin obuol, imaud ypsen ir aplodisment jroje, kaip prabangos, gero skonio ir ikilmi rodikl paties raudon kilim, kuriuo eiti seniau garbs turjo tik karaliai, diplomatai ir popieiai. Kad nominacij skelbimas nebt nuobodus, pertraukli metu pozityvi emocij padovanojo aidimai pastabumui, komandinio darbo gdiams, miklumui, atminiai, muzikiniams gebjimams patikrinti, dainavimo studijos atliktos dainos. Padkoj u atsidavim ir kasdien darb, patikin, kad mokytojai yra verti kiekvienos ios graios vents akimirkos, saultos dienos ir raudono obuolio ant stalo, paymj, kad nominacijos nenusako dedamo darbo ir pastang, palinkjo gerai praleisti likusi ventins dienos dal, pakviet pasivaiinti kava ir tortu. Rengin dvyliktokai ubaig Justino Marcinkeviiaus odiais: Visada emje per maai ger odi meils, tiesos ir dkingumo odi. Mes danai taip ir isiskiriame, nepasak j vienas kitam, nusineame, ugniau juos savo irdyse. Praeiname abejingi pro med, paukt, pro ydint rug ir pro keniant mog, tarytum ne vienos ems broliai, ne vienos sauls vaikai btumm. Gimnazijos direktorius Algis Adainas padkojo dvyliktokams, j tveliams, klasi ir dainavimo studijos vadovms u grai vent, garsindamas kiekvieno salje buvusio mokytojo mintis ir dkingum. Puonus ir beprotikai skanus proginis tortas pasaldino patirtus ventinius spdius.

Kita ventins dienos dalis vyko Panevio Juozo Miltinio dramos teatre. ia Panevio rajono savivaldybs pedagogus profesins vents Tarptautins mokytoj dienos proga sveikino ir u pasiekimus bei meil savo darbui dkojo Panevio rajono savivaldybs vadovai, Savivaldybs tarybos nariai, garbingi sveiai. U krybing, nuoird ir inovatyv darb su mokiniais, turiniais specialij poreiki, Ramygalos gimnazijos logoped metodinink Jurgita Pakyt buvo apdovanota Savivaldybs mero Padkos ratu.