Tarptautinis projektas

Neidildom spd visiems paliko projekto kultrin programa. Jos metu aplankytas Kuriono teatras , kuris talpindavo 3500 moni. J sunaikino ems drebjimas,o rasti griuvsiai buvo atstatyti 1961 metais. Dar ir dabar vasaros laikotarpiu ia atliekamos graikikos tragedijos. Kato Paphos archeologijos parke kurs dalyviai turjo iskirtin galimyb pasivaikioti po senovin miest ir savo akimis pamatyti, kaip viskas atrod. Parko teritorijoje yra katakombos, kapaviets, namai, ak traukia spdingos mozaikos. Apsilankyta Kolosio bei Limasolio vidurami pilyse, prie deivs Afrodits uolos, kuri, pasak vietini gyventoj, turi stebukling gali, nes j apiplaukus tampama sveikesniu, jaunesniu. Vizito metu mokykl administracijos atstovai susitiko su Limasolio meru, lanksi Kipro universitete.

Erasmus + KA1 projektai suteikia ne tik galimyb tobulti profesinje srityje, bet ir puiki prog painti kit ali kultr. Erasmus+ KA1 programos bendrojo ugdymo vietimo organizacij darbuotoj kvalifikacijos tobulinimo kurs Teachers Refresher course in Language and Methodology (Nr. 2017-1-LT01-KA101-034937) gyvendinimui Europos Sjunga suteik finansin param. Projekt gyvendino Panevio r. savivaldyb.