Ivyka

Mokiniai galjo urayti savo svajones ir norus sies plunksna, kaip kad ra senovs viesuoliai. Po to sek paintis su auniu kiu, kuriame yra per 200 vairi ri pauki. Pamat rykiaspalvius fazanus, didiausi kyje gaid, grauolius povus, didiausius pasaulyje paukius struius. Daug spdi paliko ir kiti kio augintiniai: asiliukas, poniai, okyts, avinliai, triuiukai. Smagu buvo pasdti didiuliame Laims paukts lizde, kuriame gali tilpti apie 50 moni. Pauki kaimo Cijonuose krja Laima Rakauskien iltai ilydjo lankytojus Linkmenyse esant plaktuk muziej. (Pasaulyje inomi trys panaaus tipo muziejai). Rimas Rakauskas aprod tris sales, kuriose eksponuojama spdinga vir 500 eksponat kolekcija. Jos didij dal sudaro tradiciniai plaktukai, kit dal plaktukai, atveti i Egipto, Izraelio, Indijos, Kenijos, Tuniso, Jungtini Amerikos Valstij, Anglijos, Norvegijos Mokiniai susipaindino su plaktuk istorija nuo seniausi laik, pamat vis i ranki vairov: tai ir laikrodininko, ir geologo, taip pat mediko, skulptoriaus, gaisrininko, batsiuvio ir dar daugyb kitoki vairaus dydio ir form plaktuk. Po to ivykos dalyviai ukop 176 metrus vir jros lygio ikilus ir garsjant nuo jo atsiveriania spdinga panorama Ladakalnio kaln, nuo kurio galima ivysti net eis eerus. Dar vienas aplankytas objektas buvo Ginui malnas.