Laureat

U parlamentarizmo tradicij puoseljim, pilietikumo ir demokratijos skatinim:

Marius IVAKEVIIUS (raytojas)

Sigitas MARIUKAITIS (asociacijos "Talka tvikei" pirmininkas)

Aist PETRAUSKIEN (Lietuvos nacionalinio muziejaus muziejinink)

Danut SAMIEN (Jurbarko kultros centro teatro vadov)

U filantropin veikl, ypa jaun moni saviraikos skatinim ir rmim:

Jonas DOVYDNAS (kultros mecenatas, fotografas)

Janina RUTKAUSKIEN (V Raytoj klubas direktor)

Saulius SIDARAS (Krasnojarsko geologijos ekspedicijos Centrins laboratorijos vedjas)

Viktorija SKRUPSKELYT (Vytauto Didiojo universiteto profesor)

U savanorysts kultros sklaid Lietuvoje:

Ona BURNEIKIEN (visuomeninink)

Raimondas GUOBIS (A.Baranausko ir A.Vienuolio-ukausko memorialinis muziejaus muziejininkas)

Gediminas KALUINA (visuomenininkas)

Sergejus STAPONKUS (iauli Gegui progimnazijos istorijos mokytojas ir skaut vadovas)

U visuomenikai aktuali publicistik, ugdani tautikum ir dvasines vertybes:

Sigitas BIRGELIS (Punsko "Auros" leidyklos direktorius, poetas, publicistas, urnalistas, fotografas, aktyvus Lenkijos lietuvi visuomens veikjas)

Vidmantas JANKAUSKAS (Vilniaus dails akademijos Dailtyros instituto mokslo darbuotojas, urnalistas, fotografas, kratotyrininkas)

Vladas TERLECKAS (Lietuvos Nepriklausomybs Akto signataras, publicistas)

Irena ZUBAUSKIEN (Ramygalos gimnazijos muziejinink)

2017 met Gabriels Petkeviaits-Bits atminimo medaliui Tarnaukite Lietuvai i viso buvo pateiktos 54 kandidatros ioms nominacijoms gauti: u filantropin veikl, ypa jaun moni saviraikos skatinim ir rmim 15 kandidatr; u savanorysts kultros sklaid Lietuvoje 11 kandidatr; u parlamentarizmo tradicij puoseljim, pilietikumo ir demokratijos skatinim 14 kandidatr; u visuomenikai aktuali publicistik, ugdani tautikum ir dvasines vertybes 14 kandidatr.

Gabriels Petkeviaits-Bits atminimo medaliai Tarnaukite Lietuvai bus teikti 2017 met kovo 30 dien ikilmingame renginyje Panevyje.