eimos vent 2016

Atrinkti geriausi, graiausi, nuoirdiausi, spdingiausi pieiniai bus kelti gimnazijos dainos karaok versij, kuri plaiai visuomenei parodys Dainuojamosios poezijos konkurso Sauliui Mykolaiiui atminti metu. Ne maiau ikilmingai buvo paskelbtas eimos vents 2016 atidarymas. vent pradjo oki mokytojos Renatos Rakaiens vadovaujami okjai. Susirinkusius pasveikino gimnazijos direktorius Algis Adainas ir profesorius Stanislovas Masiokas, kuris atlydjo vieinius Lietuvoje Kathleen ir Tom Kral. (Jie iuo metu pensininkai. Kathleen mergautin pavard Masiokait, ji buvo angl kalbos dstytoja. Tomas Kral diplomatins tarnybos darbuotojas. Paskutin darboviet JAV ambasada Filipinuose). Po ikilmingosios vents dalies tradicikai sek aktyvioji dalis. J sudar 10 rungi: smiginio, vejyba, spalvinimo, okio, taikliosios rankos, lkiasvaidio, kamuoliuko metimo taikin, Slids, petanks, kojos taiklumo. Daug teigiam emocij suklusias ir puiki nuotaik padovanojusias rungtis paruo kno kultros mokytojas Egidijus Marozas, okio mokytoja Renata Rakaien, socialin pedagog Aura Volkovien, o jiems talkino ir 18, III klasi komandoms teisjavo IIIIV klasi mokiniai. veiktos visos rungtys ir finalinis okis gimnazijos kieme parod, kad ir iais metais ti, mam, moiui aktyvus dalyvavimas ir nuoirdus palaikymas stipriai prisidjo prie vents skms.

Gimnazijos socialin pedagog Aura Volkovien dkoja IIIIV klasi mokiniams, padjusiems organizuoti rungtis, klasi vadovams, subrusiems mokini kolektyvus ventei ir akcijai.

Rungi rezultatai.