Krybins dirbtuvs 2016

Po angins renginio dalies sek lektoriaus Giedriaus Drukteinio paskaita Mokytojo vaizdis iuolaikinje visuomenje. Sveias skatino mokytojus lauyti stereotipus, patar, kaip tapti domiais iuolaikiniam mokiniui. Vliau Krybini dirbtuvi dalyviai pasiskirst 12 darbo grupi: vietimo staig direktori, pavaduotoj ugdymui, ikimokyklini staig pedagog, pradinio ugdymo, socialini moksl, matematikos ir informacini technologij, gamtos moksl, lietuvi kalbos, angl kalbos, dails, kno kultros mokytoj, specialij ir socialini pedagog. Dalyviai keitsi integruot pamok vedimo, krybinio skaitymo skatinimo, projektins veiklos idjomis, dalijosi patirtimi taikant aidybinius elementus, aktyvius mokymo metodus, netradicinius sprendimus skatinant mokini krybikum, mokymosi proceso malonum. Kiekviena grup irinko ir vardijo veikl, kuri galt pavadinti Krybini dirbtuvi skme, aptar jos pritaikymo galimyb, pasidalino pastebjimais tema Iradingas mokytojas. Netiktas poiris aplink. Virv dalyko pamokose. Su iomis mintimis Krybini dirbtuvi dalyviai susirinko akt sal renginio refleksijai.